Akademik Kitaplar

Soğutma Tekniği ve Isı Pompası Uygulamaları İlhami Horuz Dora Basım Yayın Pdf indir

Soğutma Tekniği ve Isı Pompası Uygulamaları İlhami Horuz Dora Basım Yayın Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Soğutma Tekniği ve Isı Pompası Uygulamaları İlhami Horuz Dora Basım Yayın Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Dora Basım Yayın aracılığıyla çıkarılan Soğutma Tekniği ve Isı Pompası Uygulamaları İlhami Horuz Dora Basım Yayın Kitabı 689 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Soğutma Tekniği ve Isı Pompası Uygulamaları İlhami Horuz Dora Basım Yayın kitabı 16.50×23.50 cm‘dir. 2017 nolu ISBN numarasına sahip Soğutma Tekniği ve Isı Pompası Uygulamaları İlhami Horuz Dora Basım Yayın kitabının yazarı İlhami HoruzSoğutma Tekniği ve Isı Pompası Uygulamaları İlhami Horuz Dora Basım Yayın PDF indirebilirsiniz. 

Soğutma Tekniği ve Isı Pompası Uygulamaları İlhami Horuz Dora Basım Yayın Kitabı Pdf indir

Soğutma Tekniği ve Isı Pompası Uygulamaları isimli bu kitap, soğutma sektöründe çalışanlara, Makine Mühendisliği bölümü ve meslek yüksekokullarının iklimlendirme-soğutma programı öğrencilerine ve bu konunun meraklılarına, konu ile alakalı teorik ve pratik bilgileri, kolay takip edilebilir ve anlaşılabilir bir biçimde açıklamalar ve emsallariyle geniş bir şekilde olarak sunmayı amaçlamaktadır.

Bu kitapta, buhar sıkıştırmak mekanik soğutma sistemlerinin uygulamada karşılaşılan bir çok değişik çevrimleri, çalışma prensipleri ve termodinamik analizleri geniş bir şekilde olarak izah edilmiş ve daha kolay anlaşılabilmesi yönünden örneklerle güçlendirilmiş. Ayrıca buhar sıkıştırmak mekanik soğutma sistemlerinin ana ve yardımcı elemanları çalışma prensipleri, fonksiyonları ve çeşitleri yönünden anlatılmış ve özellikle ana elemanlar, sıra sıra ele alınarak kapsamlı açıklamaları yapılmış, kapasite tayini için gerekli hesaplama metotları verilmiş ve kapasiteye etki eden parametreler örneklerle ve grafiklerle sunulmuş.

Etiketler: Soğutma Tekniği ve Isı Pompası Uygulamaları İlhami Horuz Dora Basım Yayın Pdf oku , Soğutma Tekniği ve Isı Pompası Uygulamaları İlhami Horuz Dora Basım Yayın Pdf kitap indir, Soğutma Tekniği ve Isı Pompası Uygulamaları İlhami Horuz Dora Basım Yayın pdf oku ücretsiz, Soğutma Tekniği ve Isı Pompası Uygulamaları İlhami Horuz Dora Basım Yayın kitap indir ücretsiz, Soğutma Tekniği ve Isı Pompası Uygulamaları İlhami Horuz Dora Basım Yayın pdf indir yandex, Soğutma Tekniği ve Isı Pompası Uygulamaları İlhami Horuz Dora Basım Yayın pdf oku özet, Soğutma Tekniği ve Isı Pompası Uygulamaları İlhami Horuz Dora Basım Yayın kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu