Çocuk Kitapları

Snoopy ile Kampta Macera Pdf indir

Snoopy ile Kampta Macera pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 50 sayfadan oluşan Snoopy ile Kampta Macera kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Charles M. Schulz tarafından kaleme alınan Snoopy ile Kampta Macera isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 24 x 24 cm ebatındadır. Snoopy ile Kampta Macera kitabını 9786053042686 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Snoopy ile Kampta Macera pdf oku indir.

Snoopy ile Kampta Macera pdf indir

1950’lerin başında Charles M. Schulz’un kaleminden çıkma Peanuts bant serisinin kahramanlarından birisi olan Snoopy, zaman içinde başrolü diğerlerinden çaldı ve çizgi dünyanın ikonik karakterlerinden biri halini aldı. Günümüz Amerika’sının en tanınmış köpek karakterlerinden biri hatta birincisi olan Snoopy; sahibi ve daha çok arkadaşı, karamsar ama bir o kadar da naif Charlie Brown ve diğer Peanuts karakterleri, 20 kitaplık dev bir set olarak ArtemisÇocuk kataloğuna ekleniyor. Günümüzde rahatlıkla es geçilebilen karşılıksız sevgi, gerçek dostluk ve sadakat gibi kavramları olabildiğine mübalağasız, mütevazı çizimlerle hatırlatan Snoopy kalbinizi ulaşan kış aylarında ısıtmak üzere tüm kitapçı raflarında yerini alıyor. Tıpkı Charlie Brown’ın en yakın dostu Linus’ın dediği gibi, çünkü “Mutluluk Sıcak Bir Battaniyedir.
 
Sboopy, Woodstock ve diğer Beagle izcileri Lobos Burnu’na bir fotograf turuna çıkıyorlar. Ama Lobos Burnu çok uzakta ve oraya ulaşabilmek için vahşi bir çimen topluluğunu aşabilmeleri gerekiyor.
Neyse ki Harriet’in getirdiği kremalı pandispanya izcilerin imdadına yetişiyor…

Snoopy ile Kampta Macera kitap özeti

Snoopy ile Kampta Macera pdf oku

Snoopy ile Kampta Macera Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu