Çocuk Kitapları

Snoopy Arkadaşlar Arasında Pdf indir

Snoopy Arkadaşlar Arasında pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 50 sayfadan oluşan Snoopy Arkadaşlar Arasında kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Charles M. Schulz tarafından kaleme alınan Snoopy Arkadaşlar Arasında isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 23 x 24 cm ebatındadır. Snoopy Arkadaşlar Arasında kitabını 9786053042501 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Snoopy Arkadaşlar Arasında pdf oku indir.

Snoopy Arkadaşlar Arasında pdf indir

1950’lerin başında Charles M. Schulz’un kaleminden çıkma Peanuts bant serisinin kahramanlarından birisi olan Snoopy, zaman içinde başrolü diğerlerinden çaldı ve çizgi dünyanın ikonik karakterlerinden biri halini aldı. Günümüz Amerika’sının en tanınmış köpek karakterlerinden biri hatta birincisi olan Snoopy; sahibi ve daha çok arkadaşı, karamsar ama bir o kadar da naif Charlie Brown ve diğer Peanuts karakterleri, 20 kitaplık dev bir set olarak ArtemisÇocuk kataloğuna ekleniyor. Günümüzde rahatlıkla es geçilebilen karşılıksız sevgi, gerçek dostluk ve sadakat gibi kavramları olabildiğine mübalağasız, mütevazı çizimlerle hatırlatan Snoopy kalbinizi ulaşan kış aylarında ısıtmak üzere tüm kitapçı raflarında yerini alıyor. Tıpkı Charlie Brown’ın en yakın dostu Linus’ın dediği gibi, çünkü “Mutluluk Sıcak Bir Battaniyedir
 

Charlie Brown kendini yalnız hissediyor. Arkadaşlarıyla oynamak istiyor, ama herkes ÇOOOK meşgul. Gerçekten onunla zaman geçirmek isteyen KİMSE yok mu?

 

Snoopy Arkadaşlar Arasında kitap özeti

Snoopy Arkadaşlar Arasında pdf oku

Snoopy Arkadaşlar Arasında Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu