Bilgisayar Kitapları

SketchUp Herkes için 3 Boyutlu Tasarım Ahmet Turan Köksal Pusula Yayıncılık Pdf indir

SketchUp Herkes için 3 Boyutlu Tasarım Ahmet Turan Köksal Pusula Yayıncılık Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  SketchUp Herkes için 3 Boyutlu Tasarım Ahmet Turan Köksal Pusula Yayıncılık Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Pusula Yayıncılık aracılığıyla çıkarılan SketchUp Herkes için 3 Boyutlu Tasarım Ahmet Turan Köksal Pusula Yayıncılık Kitabı 352 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan SketchUp Herkes için 3 Boyutlu Tasarım Ahmet Turan Köksal Pusula Yayıncılık kitabı 16.50×24.00 cm‘dir. Mayıs 2018 nolu ISBN numarasına sahip SketchUp Herkes için 3 Boyutlu Tasarım Ahmet Turan Köksal Pusula Yayıncılık kitabının yazarı Ahmet Turan KöksalSketchUp Herkes için 3 Boyutlu Tasarım Ahmet Turan Köksal Pusula Yayıncılık PDF indirebilirsiniz. 

SketchUp Herkes için 3 Boyutlu Tasarım Ahmet Turan Köksal Pusula Yayıncılık Kitabı Pdf indir

Bilgisayarı olan herkes üç boyutlu tasarım yapabilir!

CAD yazılımları, genelde çok karmaşık, güç kullanılan, zor öğrenilen ve çok çok pahalı yazılımlardır. Özellikle mimarlara, mühendislere, film yapımcılarına yönelik olarak hazırlanan Google SketchUp ise CAD yazılımı dendiğinde her bakımdan bir istisna teşkil ediyor: SketchUp ücretsiz, son derece kolay, hızlı öğrenilen, ufak boyutlu bir yazılım… Hem sistem kaynaklarını verimli kullanması hem de kolay kullanımı sebebiyle son derece popüler olan SketchUp bunun bunun yanında kullanıcılara başkalarının yaptıkları ve açık kullanıma sundukları tasarımlardan yararlanma olanağı da sağlıyor…

Hem bilişim kitapları yazma hususunda hem de bilgisayar destekli tasarım hususunda uzman olan Ahmet Turan Köksal, SketchUp ile ilgiliki bu ilk ve tek kaynağı yazarken eğitmenlik tecrübesini kullandı. Çeşitli üniversitelerin mimarlık, iç mimarlık, endüstri tasarımı gibi bölümlerindeki öğrencilerin sürekli olarak yaptığı yanlışları, sık sorduğu soruları ele aldı. Sınıfta ders anlatıyormuşcasına, okurla diyalog kurarak en teknik konuları bile basit bir şekilde aktaran yazar, konuları aktarırken yorumlarını eklemeyi, mühim ipuçları vermeyi ihmal etmiyor; programın arayüzünde ilk bakışta anlaşılamayacak olan şeyleri, neyin çok mühim olup neyin pek tercih edilmediğini her ayrıntıda vurguluyor.

 • Çizim ve 3B Modelleme
 • Seçme ve Gruplama
 • Transformasyon ve Kopyalama
 • Bakış Halleri ve Çizim Yardımcıları
 • Yazı (Text) 
 • Bileşen (Component)
 • Kesişim ve Beni İzle ile Modelleme
 • Malzeme
 • Dışarıyla Veri Alışverişi
 • Sandbox
 • Sahne, Kamera ve Animasyon
 • Ayarlar 
 • Ruby ve Photomatch

Etiketler: SketchUp Herkes için 3 Boyutlu Tasarım Ahmet Turan Köksal Pusula Yayıncılık Pdf oku , SketchUp Herkes için 3 Boyutlu Tasarım Ahmet Turan Köksal Pusula Yayıncılık Pdf kitap indir, SketchUp Herkes için 3 Boyutlu Tasarım Ahmet Turan Köksal Pusula Yayıncılık pdf oku ücretsiz, SketchUp Herkes için 3 Boyutlu Tasarım Ahmet Turan Köksal Pusula Yayıncılık kitap indir ücretsiz, SketchUp Herkes için 3 Boyutlu Tasarım Ahmet Turan Köksal Pusula Yayıncılık pdf indir yandex, SketchUp Herkes için 3 Boyutlu Tasarım Ahmet Turan Köksal Pusula Yayıncılık pdf oku özet, SketchUp Herkes için 3 Boyutlu Tasarım Ahmet Turan Köksal Pusula Yayıncılık kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu