Çocuk Kitapları

Sırtımdaki Okyanus Pdf indir

Sırtımdaki Okyanus pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 104 sayfadan oluşan Sırtımdaki Okyanus kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Serhan Kansu tarafından kaleme alınan Sırtımdaki Okyanus isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13 x 19.5 cm ebatındadır. Sırtımdaki Okyanus kitabını 9786059795227 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Sırtımdaki Okyanus pdf oku indir.

Sırtımdaki Okyanus pdf indir

Serhan Kansu, yaşanmış bir olaydan esinlenerek kaleme aldığı Sırtımdaki Okyanus isimli kitabında, yavru kaplumbağa Gambi’nin bir okyanus kadar derin düşünceleriyle buluşturuyor bizi. Gambi, yaşamın merkezindeki özgürlük, iyilik, kötülük, insan, doğa, dünya, para ve sevgi gibi kavramları tatlı tatlı sorgularken, terk edilmişlik duygusu ve gerçek dünyayla yüzleşiyor.
***
“Özgürlük nedir Rafi, daha büyük bir akvaryumda olmak mı?”
 
Minik kaplumbağa Gambi, sırtında bir okyanus taşıyor. Şaka yapmıyoruz canım! Gerçekten uçsuz bucaksız bir okyanus var orada. Hayallerimizi, özlediklerimizi gittiğimiz her yere götürmez miyiz zaten? İşte tam da bundan söz ediyoruz tatlı okur!
 
Gambi okyanusa yani evine özlem duyuyor çünkü bir hayvan dükkânında yaşıyor. Hiç göremediği gökyüzünü, şekerden yapıldığı söylenen o bulutları düşünüyor. Bir gün ufak bir kız onu evine götürünce de macera başlıyor. Şimdi sıra gerçek dünyayı sırtlamakta!

Sırtımdaki Okyanus kitap özeti

Sırtımdaki Okyanus pdf oku

Sırtımdaki Okyanus Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu