Çocuk Kitapları

Şirin Süleymaniye’de / İstanbul’u Geziyorum -2 Pdf indir

Şirin Süleymaniye’de / İstanbul’u Geziyorum -2 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 96 sayfadan oluşan Şirin Süleymaniye’de / İstanbul’u Geziyorum -2 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Birsen Ekim Özen tarafından kaleme alınan Şirin Süleymaniye’de / İstanbul’u Geziyorum -2 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12.5 x 19.5 cm ebatındadır. Şirin Süleymaniye’de / İstanbul’u Geziyorum -2 kitabını 9786050817928 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Şirin Süleymaniye’de / İstanbul’u Geziyorum -2 pdf oku indir.

Şirin Süleymaniye’de / İstanbul’u Geziyorum -2 pdf indir

“Ben de kanunlara uyan bir şahsiyetim. Kırmızı ışıkta asla geçmem, terli terli soğuk su içmem, çalmadan hiçbir kapıyı açmam. O zaman bana da Kanuni Şirin Sultan denilebilir. Bir de çeşmem olursa İstanbul’uma yakışır bir kız bulunacağım. Kanuni Şirin Sultan Çeşmesi… Hayali bile güzel.”

Bu kitapta Şirin’le birlikte Vefa semtini gezecek, Saraçhane’nin bin altı yüz yıllık su kemerine dokunacak, Süleymaniye Camii ile Kanuni Sultan Süleyman’ı ve Mimar Sinan’ı okuyacak ve çoook eğleneceksiniz!

Şirin Süleymaniye’de / İstanbul’u Geziyorum -2 kitap özeti

Şirin Süleymaniye’de / İstanbul’u Geziyorum -2 pdf oku

Şirin Süleymaniye’de / İstanbul’u Geziyorum -2 Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu