Çocuk Kitapları

Şirin – Önemli Numaralarla Başım Dertte! Pdf indir

Şirin – Önemli Numaralarla Başım Dertte! pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 96 sayfadan oluşan Şirin – Önemli Numaralarla Başım Dertte! kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Birsen Ekim Özen tarafından kaleme alınan Şirin – Önemli Numaralarla Başım Dertte! isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12.5 x 19.5 cm ebatındadır. Şirin – Önemli Numaralarla Başım Dertte! kitabını 9786051143026 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Şirin – Önemli Numaralarla Başım Dertte! pdf oku indir.

Şirin – Önemli Numaralarla Başım Dertte! pdf indir

“Normal hayatta da işime yarayacak şeyler öğretilen derslere bayılırım. Öğretmenimiz sürekli olarak olmasa da böyle şeyler öğretir.

İşte bugün böyle bir ders işleyeceğiz galiba. Öğretmenimiz hata yapmayalım diye durmadan ikazyor. Dün bize anlattığı gibi evde kartlar bir araya getirdik. Bu kartların üzerine en gerekli telefon numaralarını yazacakmışız. En gerekli telefon numaraları ne olabilir diye düşündüm, düşündüm ve iki saniye sonra karar verdim…”

Tehlikeler masum insanlara pusu kurmuş olabilir. Ama şirin telefon kartlarıyla insanlığın hizmetinde… yardımseverlik insanın başını derde sokar mı hiç?!

Merhametli, yardımsever şirin’in telefon maceralarını keyifle okuyacaksınız.
 

Şirin – Önemli Numaralarla Başım Dertte! kitap özeti

Şirin – Önemli Numaralarla Başım Dertte! pdf oku

Şirin – Önemli Numaralarla Başım Dertte! Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu