Çocuk Kitapları

Şirin – Nasıl Ünlü Oldum? Pdf indir

Şirin – Nasıl Ünlü Oldum? pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 96 sayfadan oluşan Şirin – Nasıl Ünlü Oldum? kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Birsen Ekim Özen tarafından kaleme alınan Şirin – Nasıl Ünlü Oldum? isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12.5 x 19.5 cm ebatındadır. Şirin – Nasıl Ünlü Oldum? kitabını 9786051143064 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Şirin – Nasıl Ünlü Oldum? pdf oku indir.

Şirin – Nasıl Ünlü Oldum? pdf indir

“Bu sabah öğretmenimiz sıradan bir günmüş gibi sınıfa girdiğinde her zamanki gibi giyinmişti. Biz de günün sıradan bir gün olduğunu zannediyorduk zaten. Öğretmenimiz her zamanki gibi sakin sakin yoklamayı yaptıktan sonra, bugünün en acayip haberini verdi, adeta sıradan bir habermiş gibi: televizyoncular okula geliyormuş!

Öğretmenimizin sonraki kelimelerini ne ben ne de sınıftan başka bir kişi duyabildi. Herkes ayağa kalkmış, sevinç çığlıkları atıyordu çünkü. Demek ünlü olacaktık…”

Ünlü olmak insanı mutlu eder mi? Nasıl ünlü olduğunuza göre değişir bu durum. Şirin, başına gelecekleri bilse televizyoncular geldiği için bu kadar sevinir miydi?

Dürüst ve doğrucu şirin’in röportaj macerasını keyifle okuyacaksınız.
 

Şirin – Nasıl Ünlü Oldum? kitap özeti

Şirin – Nasıl Ünlü Oldum? pdf oku

Şirin – Nasıl Ünlü Oldum? Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu