Çocuk Kitapları

Şirin – Kimse Bize Hakaret Edemez! Pdf indir

Şirin – Kimse Bize Hakaret Edemez! pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 96 sayfadan oluşan Şirin – Kimse Bize Hakaret Edemez! kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Birsen Ekim Özen tarafından kaleme alınan Şirin – Kimse Bize Hakaret Edemez! isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12.5 x 19.5 cm ebatındadır. Şirin – Kimse Bize Hakaret Edemez! kitabını 9786051143057 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Şirin – Kimse Bize Hakaret Edemez! pdf oku indir.

Şirin – Kimse Bize Hakaret Edemez! pdf indir

“Hepimiz heyecanla yeni öğretmeni bekliyoruz. Ben resim defterimi açtım, önüne boyalarımı dizdim, hatta dayanamayıp güneşimi de sayfanın sol üst köşesine çizdim. Ben güneşimi boyarken sınıfın kapısı aniden açıldı. İçeriye küçücük biri girdi.

Elleri kolları dolu… kolunun altında yığınla kâğıt var. Elinde de bir teyp… bize hiç selam vermeden masaya yerleşip kâğıtlarını ve teybini bıraktı, sonra teybi çalıştırmak için priz aramaya başladı. Biz şaşırdık. En azından ben şaşırdım…”

Yeni öğretmen bekleyişi bir kâbusa dönerse şirin ve dostları neler yapabilir? Belki de her şeyi… ama onlar en kolay ve en acayip yolu seçiyorlar…

Şirin ve dostlarının haksızlıkla mücadelesini keyifle okuyacaksınız.
 

Şirin – Kimse Bize Hakaret Edemez! kitap özeti

Şirin – Kimse Bize Hakaret Edemez! pdf oku

Şirin – Kimse Bize Hakaret Edemez! Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu