Çocuk Kitapları

Şirin – İş Dünyasını Nasıl Karıştırdım? Pdf indir

Şirin – İş Dünyasını Nasıl Karıştırdım? pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 96 sayfadan oluşan Şirin – İş Dünyasını Nasıl Karıştırdım? kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Birsen Ekim Özen tarafından kaleme alınan Şirin – İş Dünyasını Nasıl Karıştırdım? isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12.5 x 19.5 cm ebatındadır. Şirin – İş Dünyasını Nasıl Karıştırdım? kitabını 9786051143019 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Şirin – İş Dünyasını Nasıl Karıştırdım? pdf oku indir.

Şirin – İş Dünyasını Nasıl Karıştırdım? pdf indir

“Yaşasın tatile giriyoruz. Ama annem çalıştığı için benim on beş güncük tatilim hususunda biraz dertli. Çünkü tatilde benimle birinin ilgilenmesi gerekiyor. Ben bebek değilim ama evde yapayalnız oturmaktan da hoşlanmıyorum. Bundan dolayı babaannem ve dedem bize gelecek. Ama haftanın ilk iki günü işleri olduğu için gelemiyorlar. Kısa olaraksı pazartesi ve salı günlerini başka bir yerlerde geçirmek zorundayım. Ben de aklımdan işe gitme planları yaptım…”

Yarı yıl tatilinde güzel bir film seyretmeyi kim istemez ki?.. Şirin’in aklının ucundan bile geçmiyor bu. Kalkıp kendi filmini çekiyor. Tek amacı babasına yardım etmek…

Muzip, akıllı ve yardımsever şirin’in iş dünyasındaki maceralarını keyifle okuyacaksınız.
 

Şirin – İş Dünyasını Nasıl Karıştırdım? kitap özeti

Şirin – İş Dünyasını Nasıl Karıştırdım? pdf oku

Şirin – İş Dünyasını Nasıl Karıştırdım? Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu