Çocuk Kitapları

Şirin – Dünyamı Uzaylılara Yedirtmem! Pdf indir

Şirin – Dünyamı Uzaylılara Yedirtmem! pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 96 sayfadan oluşan Şirin – Dünyamı Uzaylılara Yedirtmem! kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Birsen Ekim Özen tarafından kaleme alınan Şirin – Dünyamı Uzaylılara Yedirtmem! isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12.5 x 19.5 cm ebatındadır. Şirin – Dünyamı Uzaylılara Yedirtmem! kitabını 9786050817249 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Şirin – Dünyamı Uzaylılara Yedirtmem! pdf oku indir.

Şirin – Dünyamı Uzaylılara Yedirtmem! pdf indir

“Pencere içinde gördüğüm kabloyu takip etmeye başladım ve iki saniye sonra da ona bağlı vericiyi buluverdim. Vericinin üzeri acayip bilgilerle doluydu. Dijital ekranında güneşin de resmi vardı. Demek ki uzay gemileri güneşe yakın bir yerlerde saklanıyordu. Bunun yanı sıra 8 diye de bir rakam kocaman yazılmıştı ve ekranın hemen hemen yarısını kaplıyordu. Başka sayılar da vardı ama benim onları incelemek yerine önce bu aleti dostlarıma atmam gerekiyordu.”

Uzaylılar dünyayı istila etmeye kalkarsa Şirin buna müsaade eder mi? Tabii ki hayır! O ve dostları kötü kalpli uzaylılara engel olmak için ellerinden geleni yaparken bu kez önlerine çıkan her filmi izlememeleri gerektiğini öğreniyorlar!

Şirin – Dünyamı Uzaylılara Yedirtmem! kitap özeti

Şirin – Dünyamı Uzaylılara Yedirtmem! pdf oku

Şirin – Dünyamı Uzaylılara Yedirtmem! Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu