Çocuk Kitapları

Şirin – Can Kurtaran Bayram Harçlığı Pdf indir

Şirin – Can Kurtaran Bayram Harçlığı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 96 sayfadan oluşan Şirin – Can Kurtaran Bayram Harçlığı kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Birsen Ekim Özen tarafından kaleme alınan Şirin – Can Kurtaran Bayram Harçlığı isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12.5 x 19.5 cm ebatındadır. Şirin – Can Kurtaran Bayram Harçlığı kitabını 9786050817232 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Şirin – Can Kurtaran Bayram Harçlığı pdf oku indir.

Şirin – Can Kurtaran Bayram Harçlığı pdf indir

“Ağaç, tombul tombul ve pırıl pırıl kara dutlarla doluydu. Neşeyle zıplamaya başladık. Lakin ne kadar neşeli olursak olalım zıplayarak dut toplamak çok zordu. Lokum eve gidip üstüne çıkabileceğimiz bir şeyler getirmemiz gerektiğini söyleyince aklıma tabure geldi. Kırık da olsa biraz destekle işimizi görürdü. Beraberce tabureyi almak için bizim bahçeye geri döndük. Biraz önce bıraktığımız yerde tabure yoktu ama işimize daha çok yarayacak bir şey vardı. Ufak ve pek rahat görünen bir koltuk.”

Başıboş ve yapayalnız görünen bir koltuk Şirin ve dostlarının başına açmadık iş bırakmıyor! Neyse ki bayram geliyor, güzellikler getiriyor!

Şirin – Can Kurtaran Bayram Harçlığı kitap özeti

Şirin – Can Kurtaran Bayram Harçlığı pdf oku

Şirin – Can Kurtaran Bayram Harçlığı Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu