Çocuk Kitapları

Şirin Çamlıca Tepesi’nde / İstanbul’u Geziyorum -2 Pdf indir

Şirin Çamlıca Tepesi’nde / İstanbul’u Geziyorum -2 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 96 sayfadan oluşan Şirin Çamlıca Tepesi’nde / İstanbul’u Geziyorum -2 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Birsen Ekim Özen tarafından kaleme alınan Şirin Çamlıca Tepesi’nde / İstanbul’u Geziyorum -2 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12.5 x 19.5 cm ebatındadır. Şirin Çamlıca Tepesi’nde / İstanbul’u Geziyorum -2 kitabını 9786050817942 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Şirin Çamlıca Tepesi’nde / İstanbul’u Geziyorum -2 pdf oku indir.

Şirin Çamlıca Tepesi’nde / İstanbul’u Geziyorum -2 pdf indir

“Burası Büyük Çamlıca Tepesiymiş. Yani bunun bir de küçüğü varmış. Büyük Çamlıca Tepesinin manzarası harika diye annemler burayı tercih etmişler. Annem panaromik yer dediği demir parmaklıkların önünde bir yer bulunca İstanbul’u doya doya seyretmeye başladık. Sağa doğru bakınca boğaz uzayıp gidiyor. Sola doğru bakınca deniz genişliyor ve üzerinde adalar olduğunu görüyorsun”.

Bu kitapta Şirin’le birlikte Marmaray’a binecek, Üsküdar’ın daracık sokaklarında yürüyecek, Çamlıca Tepesi’nden İstanbul’u izleyecek ve çoook eğleneceksiniz!

Şirin Çamlıca Tepesi’nde / İstanbul’u Geziyorum -2 kitap özeti

Şirin Çamlıca Tepesi’nde / İstanbul’u Geziyorum -2 pdf oku

Şirin Çamlıca Tepesi’nde / İstanbul’u Geziyorum -2 Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu