Çocuk Kitapları

Şirin Belgrad Ormanı’nda / İstanbul’u Geziyorum -2 Pdf indir

Şirin Belgrad Ormanı’nda / İstanbul’u Geziyorum -2 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 96 sayfadan oluşan Şirin Belgrad Ormanı’nda / İstanbul’u Geziyorum -2 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Birsen Ekim Özen tarafından kaleme alınan Şirin Belgrad Ormanı’nda / İstanbul’u Geziyorum -2 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12.5 x 19.5 cm ebatındadır. Şirin Belgrad Ormanı’nda / İstanbul’u Geziyorum -2 kitabını 9786050817935 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Şirin Belgrad Ormanı’nda / İstanbul’u Geziyorum -2 pdf oku indir.

Şirin Belgrad Ormanı’nda / İstanbul’u Geziyorum -2 pdf indir

“Belgrat Ormanlarında o kadar çok ağaç var ki çok ağaç görmeye alışık olmayan apartman çocuklarını birkaç dakikada şoka sokabilir. İçinde kaç ağaç olduğunu bilmediğim olağanüstü ormanda kaç hayvan yaşıyordur onu da bilmiyorum. Yanıma birazcık da kuş yemi aldım ki kuş görürsem besleyebileyim. Cebimde sakladığım yemi bahçede bizimkilere gösterince hepsi ne kadar düşünceli olduğumu söylerken, bir tek kişi benimle alay etti.”

Bu kitapta Şirin’le birlikte Belgrad Ormanı’nın devasa ağaçları arasında gizemli bir ayak izinin peşinden gidecek ve çoook eğleneceksiniz!

Şirin Belgrad Ormanı’nda / İstanbul’u Geziyorum -2 kitap özeti

Şirin Belgrad Ormanı’nda / İstanbul’u Geziyorum -2 pdf oku

Şirin Belgrad Ormanı’nda / İstanbul’u Geziyorum -2 Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu