Çocuk Kitapları

Siren’e Masallar Pdf indir

Siren’e Masallar pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 48 sayfadan oluşan Siren’e Masallar kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Ayda Üstündağ tarafından kaleme alınan Siren’e Masallar isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12 x 16 cm ebatındadır. Siren’e Masallar kitabını 9786059790260 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Siren’e Masallar pdf oku indir.

Siren’e Masallar pdf indir

“Bebekliğinden beri yalnız kaldığımız zaman da anlattığım özel masallarını sana 2000 yılı ar­mağanı olarak yazacağıma söz vermiştim. Se­ninle geçirdiğim ve çok mutlu olduğum zaman­ların anısı olacak bu masallar.
Sevgili Emre her insanın bir masalı olmalı, hele 2000 senesinde her şey’in mekanik duruma geldi­ği, hayvan yerine robotların sevildiği bir dünya çapında duygulan, hayalleri, sevgileri yaşat. Kaç yaşında olursan ol içindeki çocuk Emre’yi bir yerlerde unutma onu her zaman her yerde yaşat, senin en iyi arkadaşın minik Emre olacak.
Çocukluk insan yaşamının başlangıcı ve en mutlu dönemidir. 0 dönem sana hep sevgiyi anımsatmalı. Her zaman yaşadığın an yaşamı­nın en mühim parçası olmalı. Hayatın hepsi o ufak anların bir araya gelmesidir. O ufak zamanları ne kadar iyi değerlendirirsen o kadar çok zaman zengini olursun. Sakın unutma kay­bettiğin zamanı geri alamazsın.
Sen fazla şanslı bir çocuksun. Yeni bir bin yılı en başından yakaladın. Bu güzel zaman başlangı­cını en iyi biçimde değerlendir. Sen bu fırsatı en iyi biçimde kullanacak yetenekte bir çocuksun.
Seninle gurur duyuyorum ve seni çok seviyo­rum.” diyen kıymetli büyüğümüz İstanbul hanımefendisi Ayda Üstündağ, torunu Emre’ye anlattığı masalları bizim için derledi ve basılmasına müsaade etti. Sevgili Halime Sevim o tatlı kalemi ile her hikâyeye özel bir resim yaparak kitabın renklerine renk kattı.
Aslını söylemek gerekirse “masal” yalnızca kitabın adı ve “Siren’e Masallar”da tüm hikayeler, çocukları, gençleri, yetişkinleri ve yaşlıları yani herkesi kucaklıyor ve iyiliğe, doğruluğa, dürüstlüğe, bilgeliğe yönelten birer küp akıl oluyorlar.
Çocukların hatta büyüklerin “Siren’e Masallar”ı beğenerek okuyacağına ve kitaplıklarında yer açacaklarına inanıyoruz.

Siren’e Masallar kitap özeti

Siren’e Masallar pdf oku

Siren’e Masallar Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu