Çizgi Roman Kitapları

Sır (Highlands’ Lairds Serisi 1) – Julie Garwood PDF indir

Sır kitabı PDF

Sır (Highlands’ Lairds Serisi 1) – Julie Garwood, pdf kitap bölümümüzde 2010 senesinde kaleme alınan Sır (Highlands’ Lairds Serisi 1) – Julie Garwood kitabını sizlerle paylaştık. Sır (Highlands’ Lairds Serisi 1) – Julie Garwood kitabının detayları..

Sır (Highlands’ Lairds Serisi 1) – Julie Garwood – Özeti

Sır (Highlands’ Lairds Serisi 1) – Julie Garwood

Sır (Highlands’ Lairds Serisi 1) – Julie Garwood

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2010
Eklenme: Eylül 20th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 443
Yazar: Julie Garwood
6

Sır kitabı PDF, Judith Hampton gururlu olduğu kadar güzel de bir kadındır. Çok sevdiği İskoç çocukluk arkadaşı doğum yapmak üzeredir, bu yüzden Judith yanında bulunacağına dair ona söz verir. Lakin İngiltereden İskoçyaya gitmesinin özel bir sebebi daha mevcuttur: Hiç tanımadığı babası Maclean Beyini görmek. İskoç topraklarına giderken kendisine eşlik eden Maitland Beyi, Iain Maitland gibi ilgi uyandıran bir adamla önceden hiç karşılaşmamıştır.

Judith Maitlandların geleneklerine ve kaidelerina uyum sağlamaya çalışırken, Iainin ilgisinden ve özeninden keyif almaya başlar. Yaşadığı tüm zorluklara karşın aşkın sıcaklığını ruhunda hisseder. Lakin geçmişe dayanan o yıkıcı sır gerçek aşkı etkileyecek midir?

New York Times çok satanlar yazarı Julie Garwood Epsilon okurlarının çok sevdiği Gelin, Düğün, Sen de Yanarsın ve Gölgede Danstan sonra nefes kesici bir aşk hikâyesiyle sizleri bir kez daha büyüleyecek.

Tüm zamanların en bi hayli beğeni alan romanlarından birini okumaya hazır olun! Olağanüstü Duygu yüklü, sevgi dolu bir aşk hikâyesi.Romantic Times

Garwood her zaman olduğu gibi bu eseriyle de kendini ispatlıyor. Sakın kaçırmayın! Rendezvous

Özet

Yakın arkadaşının bebek beklediği haberini alan Judith, arkadışının yanına İskoçya’ya gidecektir. Henüz bir çocukken bir söz vermiştir, büyüdüklerinde arkadaşı doğum yaparken yanında olacaktır. Kocasına diller döken Frances Catherine, Judith’i sağ salim getirmesi için söz ister. Tam o sırada hazır olun, esas adamımız geliyor- Maitland beyi Iain devreye girer. Bir karar verir, yanına güvendiği üç savaşçısını alarak misafirlerini karşılamak için İngiltere’ye doğru yola koyulurlar.

Judith verilen sözü tutacağını göstererek, onlarla İskoçya’ya gitmek için sabırsızlanır. Bu beklenmedik hareket Iain’ı şaşırtır, ona göre İngilizler güvenilmez insanlardır; kadını da erkeği de. Tabi bu yolculuk ta onları bekleyen bir çok macera mevcuttur ve her bir olayla Iain ve Judith görünmez halatlarla birbirlerine bağlanır. Iain Maitland, ayartıcı bir cazibeye sahiptir,  iri yarı korkutucu kasları olan ve kahretsin çok yakışıklı adama karşı Judith’in kazanacağı bir savaş yoktur, çoktan çekimine kapılmıştır.

Güven hususunda problemi olan Judith, ilk karşı karşıya geldikları andan bu yana garip bir biçimde adama güveniyordur.

Bir önceki yazımız olan Demir Konsey – China Mieville başlıklı kitabımızda Demir Konsey, Demir Konsey ekitap indir ve Demir Konsey ekitap oku ile ilgili bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu