Çocuk Kitapları

Sinemanın Sihri Nereden Gelir? / 1 2 3 Başla Serisi Pdf indir

Sinemanın Sihri Nereden Gelir? / 1 2 3 Başla Serisi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786257952279 sayfadan oluşan Sinemanın Sihri Nereden Gelir? / 1 2 3 Başla Serisi kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Rejane Hamus-Vallee tarafından kaleme alınan Sinemanın Sihri Nereden Gelir? / 1 2 3 Başla Serisi isimli kitap C’est quoi la magie du cinéma? dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Sinemanın Sihri Nereden Gelir? / 1 2 3 Başla Serisi kitabını 23.11.2020 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Sinemanın Sihri Nereden Gelir? / 1 2 3 Başla Serisi pdf oku indir.

Sinemanın Sihri Nereden Gelir? / 1 2 3 Başla Serisi pdf indir

Sinemayı kim icat etti? Nasıl film çekilir? Animasyon filmleri nasıl yaratılır? Sinema bizi güldürmeyi, ağlatmayı veya şaşırtmayı nasıl başarır? Özel efektler nasıl kullanılır? Yarının sinemasında bizi neler bekliyor?
Ekranın diğer tarafına geç ve sinemanın sihrini keşfet!
Sinemanın ilk kez nasıl sihirbazlık gösterisinde kullanıldığını, belirli bir hızda birbirlerini takip eden fotoğrafların seyirciler üzerinde nasıl hareket illüzyonu yarattığını, özel efektlerin kim tarafından ve nasıl icat edildiğini, ses uzman kişilerının film müzikleri üretmek için ne gibi enteresan aletlerden yararlandıklarını; 3D projeksiyonların gelecekte ekran kullanımını nasıl ortadan kaldırabileceğini öğren!
ETKİNLİK İÇİN KENDİ FİLMİNİ ÇEK VE KAYDA GEÇ:
• Kendi tomatropunu üret.
• Akıllı telefonla fantastik sahneler oluşturmayı öğren.
• Stop motion tekniğiyle bir film çek.
• Minyatür hologram projektörü yap.

Sinemanın Sihri Nereden Gelir? / 1 2 3 Başla Serisi kitap özeti

Sinemanın Sihri Nereden Gelir? / 1 2 3 Başla Serisi pdf oku

Sinemanın Sihri Nereden Gelir? / 1 2 3 Başla Serisi Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu