Edebiyat Kitapları

Şiirimin Her Kelimesi Pdf indir

Şiirimin Her Kelimesi PDF

Şiirimin Her Kelimesi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Şiirimin Her Kelimesi kitabı 352 olarak çıkarılmıştır. Tamara Ireland Stone tarafından kaleme alınan Şiirimin Her Kelimesi isimli kitap 9786052999424 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Şiirimin Her Kelimesi kitabını Every Last Word numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Şiirimin Her Kelimesi pdf oku indir.

Şiirimin Her Kelimesi pdf indir

Aklımı okuyabilseydin, gülümsemezdin.

Samantha McAllister tıpkı sınıfındaki diğer popüler kızlar gibidir. Lakin düzleştirdiği saçlarının ve ustalıkla yapılmış makyajının altında dostlarının asla anlamayacağı bir sır gizlidir: Sam OKB’lidir ve durduramadığı karanlık düşünceler ile endişeler onu yiyip bitirmektedir.

Şiirimin Her Kelimesi PDF, Her hareketi, düşünceyi ve kelimeyi sorgulamak günlük yaşamını bir mücadeleye dönüştürür ve ilk yanlış kıyafet seçiminde, yanlış öğle yemeğinde veya yanlış aşkta dostlarının kötü niyetli insanlara dönüşmesi de ona yardımcı olmaz. Lakin Sam okulun en popüler kızlarından uzaklaşmanın tamamen delilik olduğunu bilir. Bundan dolayı Caroline’la tanıştığında, gülünç şakaler yapan ve demode görünen arkadaşını tıpkı haftalık psikiyatrist ziyaretleri gibi onlardan saklamak zorunda kalır.

Caroline Sam’e gizli bir oda ile okulda görmezden gelinen dışlanmış bireylerin bulunduğu, birbirine kenetlenmiş bir gruptan oluşan Şairin Köşesi’ni gösterir. Sam gruptakilerle, özellikle de şiir yazmakta kabiliyetli, gitar çalan bir çocukla kısa bir sürede yakınlaşır ve kendisinin çiçeği burnunda bir yönünü keşfeder. Yavaş yavaş, popüler bir kalabalığın bir parçasıyken hiç tecrübe etmediği kadar “iyi” hissetmeye başlar… ta ki ruh sağlığını ve değer verdiği her şeyi sorgulayacak yeni bir neden bulana kadar.

“Çok yaşamın içinden bir öykü… okurlar heyecandan yerinde duramayacak.”
Publishers Weekly 

“Tamara Ireland Stone kendi sesini, sözcüklerin gücünü ve doğru arkadaşlığı bulmakla alakalı olağanüstü ve etkileyici bir hikâye yazmış. Her bir kelimesini okuyup bitirene kadar elimden bırakamadım.”
Elizabeth Eulberg 

“Muhteşem, cesur ve güzel.”
Kathleen Caldwell 

“Aşk, gerçek arkadaşlık, kendinden şüphe etme ve kendine güven, önüne geçeri aşma ve gerçekten kendini bulmayla alakalı sürükleyici bir hikâye.”
Melanie Koss 

“Seveceğiniz karakterlerle dolu ve kalbinizi kıracak bir hikâye. Okurlar sayfaları art arda çevirmek ve her bir kelimesini okumak isteyecek. Ve bunu tekrar tekrar yapacaklar.”
Marianne Follis

Şiirimin Her Kelimesi kitap özeti

Şiirimin Her Kelimesi pdf oku

Şiirimin Her Kelimesi Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu