Pdf Kitap

Sıfırdan Bire (Ciltli) Pdf indir

Sıfırdan Bire PDF

Sıfırdan Bire (Ciltli) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 224 sayfadan oluşan Sıfırdan Bire (Ciltli) kitabı Ciltli olarak çıkarılmıştır. Peter Thiel Blake Masters tarafından kaleme alınan Sıfırdan Bire (Ciltli) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21.5 cm ebatındadır. Sıfırdan Bire (Ciltli) kitabını 9786053438403 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Sıfırdan Bire (Ciltli) pdf oku indir.

Sıfırdan Bire (Ciltli) pdf indir

Facebook, Microsoft, Paypal, Instagram, Twitter, Linkedin, Whatsapp gibi bir startup düşüncesiniz var ama bunu nasıl hayata geçireceğinizi bilmiyor musunuz? 

Sıfırdan Bire PDF, PayPal’ın kurucu ortaklarından ve Facebook’un yatırımcılarından birisi olan girişimci Peter Thiel bu sorunun cevabını elinizde tuttuğunuz kitapta veriyor.

Thiel ilk kez yaşadığımız çağa dair çok sıradışı bir önermede yer alıyor: “Küçük mobil cihazlar bize her ne kadar birer mucize gibi gözükse de aslında teknolojik açıdan durgun geçen bir çağda yaşıyoruz.” Elbette bilgi teknolojileri gün geçtikçe hızla gelişiyor ama ilerleme neden yalnızca Silikon Vadisi veya bilgisayarlarla sınırlı kalsın ki? İlerleme her endüstri ve sektörde gerçekleştirilebilir bir zamantir ve başarıya ulaşmak için ihtiyacımız olan tek şey özgün bir fikre sahip olmaktır.

Yeni bir şey yapmaktansa var olanı kopyalamak her zaman daha basittir. Ne var ki, nasıl yapıldığını bildiğimiz bir şeyi yeniden yapmak dünyayı 1’den n’e götürür. Ama yeni bir şey yaptığınızda 0’dan 1’e gidersiniz. Bir sonraki Bill Gates olmak için bir işletim sistemi kurmak yeterli olmayacak. Larry Page veya Sergey Brin gibi başarılı olabilmek için yeni bir arama motoru geliştirmek yetmeyecek. Yarının kazananları bugünün pazarıyla zalim bir rekabete girip bundan kazançlı çıkmayacak. Hep birlikte rekabetten kaçınacaklar çünkü ortaya koydukları şey benzersiz olacak.

“Bu kitap dünya çapında nasıl yeni bir değer yaratılacağına dair çiçeği burnunda ve canlandırıcı fikirlerle dolu.”
MARK ZUCKERBERG, Facebook’un CEO’su

“Peter Thiel bir çok çıkış yapan şirket kurdu, Sıfırdan Bire bunu nasıl başardığını anlatıyor.”
ELON MUSK, SpaceX ve Tesla’nın CEO’su

Sıfırdan Bire, yeni girişimciler ve sürekli olarak kendilerini geliştirmek isteyen büyük şirketler için çok mühim bir kılavuz. Bu kitabı okuyun, Peter’ın meydan okumasını kabul edin ve beklentilerin ötesine geçecek bir iş kurun.”
JEFF IMMELT, General Electric’in CEO’su

Sıfırdan Bire (Ciltli) kitap özeti

Sıfırdan Bire (Ciltli) pdf oku

Sıfırdan Bire (Ciltli) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu