Çocuk Kitapları

Sherlock, Lüpen ve Ben 3. Kitap / Gizemli Kırmızı Gül Pdf indir

Sherlock, Lüpen ve Ben 3. Kitap / Gizemli Kırmızı Gül pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Sherlock, Lüpen ve Ben 3. Kitap / Gizemli Kırmızı Gül kitabı 204 olarak çıkarılmıştır. Irene Adler tarafından kaleme alınan Sherlock, Lüpen ve Ben 3. Kitap / Gizemli Kırmızı Gül isimli kitap 9786050921342 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Sherlock, Lüpen ve Ben 3. Kitap / Gizemli Kırmızı Gül kitabını 24.04.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Sherlock, Lüpen ve Ben 3. Kitap / Gizemli Kırmızı Gül pdf oku indir.

Sherlock, Lüpen ve Ben 3. Kitap / Gizemli Kırmızı Gül pdf indir

Sıradışı üç çocuk, birbirinden kopmayan üç arkadaş.
Suçlular dünyasında iz bırakacak üç zihin.
Nefes kesen bir macera serisi.

Sherlock, Lüpen ve Irene, tıhaf bir bulmacayla yüz yüzeydı. Zekasıyla tanınan Holmes’a göre, Times gazatesinde satranç tüyoları paylaşan Kara Keşiş, yazılarında gizli bir mesaj veriyordu. Ertesi gün çıkan bir cinayet haberiyle tüm şehir çalkalandı. Artık kuşkuya yer kalmamıştı. Öldürülen zengin tüccarın çalışma masasında bulunan kırmızı gül ise tek bir şeyi çağrıştırıyordu.Yirmi yıl önce ortalığı karıştıran Kırmızı Gül Çetesi geri dönmüş olabilir miydi?

TWICKENHAM’DA ŞÜPHELİ CİNAYET, LONDRA HALKINI KORKUTTU!

Dün gece Twickenham’da korkunç bir cinayet işlendi. Zengin deri tüccarı Samuel Pecary, nehir kıyısında bulunan lüks villasında bıçaklanarak öldürüldü. Olayla alakalı birden fazla rahatsız edici söylenti çıkmış olsa da, inceleme yapan polisler, ayrıntı kısmı bir sır gibi saklıyor.

Sherlock, Lüpen ve Ben 3. Kitap / Gizemli Kırmızı Gül kitap özeti

Sherlock, Lüpen ve Ben 3. Kitap / Gizemli Kırmızı Gül pdf oku

Sherlock, Lüpen ve Ben 3. Kitap / Gizemli Kırmızı Gül Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu