Çocuk Kitapları

Sherlock Holmes’un Maceraları Pdf indir

Sherlock Holmes’un Maceraları pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde The Adventures of Sherlock Holmes sayfadan oluşan Sherlock Holmes’un Maceraları kitabı 9786258435030 olarak çıkarılmıştır. Sir Arthur Conan Doyle tarafından kaleme alınan Sherlock Holmes’un Maceraları isimli kitap 17.02.2022 dilinde ve 64 ebatındadır. Sherlock Holmes’un Maceraları kitabını Ayşenur Başaran numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Sherlock Holmes’un Maceraları pdf oku indir.

Sherlock Holmes’un Maceraları pdf indir

Sherlock Holmes’un Maceraları’nda bulunan Bohemya’da Skandal ve Kızıl Saçlılar Kulübü, İskoç yazar Arthur Conan Doyle’un yazdığı elli altı Sherlock Holmes hikâyesinden ikisidir. Bu maceraların ilkinde,  Sherlock Holmes bir kralın herkesten gizlediği fotoğrafların ve mektubun; diğerinde ise azılı bir hırsızın peşine düşer. En yakın arkadaşı Doktor Watson ve diğer karakterler, Holmes’un bakış açısına ve keskin zekâsına hayran kalırlar.
Genç Klasikler Serisi’ndeki bu kitap, orijinal eserin bir uyarlamasıdır. Sade bir dille genç okuyucularımıza sunulan bu hikâye, okumayı daha keyifli hâle getiren renkli çizimlerle süslenmiştir
 

Sherlock Holmes’un Maceraları kitap özeti

Sherlock Holmes’un Maceraları pdf oku

Sherlock Holmes’un Maceraları Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu