Çocuk Kitapları

Sherlock Holmes / Baskervillerin Köpeği Pdf indir

Sherlock Holmes / Baskervillerin Köpeği pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786257299985 sayfadan oluşan Sherlock Holmes / Baskervillerin Köpeği kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Sir Arthur Conan Doyle tarafından kaleme alınan Sherlock Holmes / Baskervillerin Köpeği isimli kitap 21.01.2022 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Sherlock Holmes / Baskervillerin Köpeği kitabını Ayşenur Başaran numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Sherlock Holmes / Baskervillerin Köpeği pdf oku indir.

Sherlock Holmes / Baskervillerin Köpeği pdf indir

Sir Arthur Conan Doyle’un yazdığı Baskervillerin Köpeği,  hikâye boyunca merakınızı canlı tutan Sherlock Holmes hikâyelerinden biridir. Sör Charles Baskerville’in kalp krizi geçirip öldüğü söylenir. Lakin Baskerville ailesinin son mirasçısı Doktor Mortimer buna inanmaz ve gerçekleri öğrenmek istiyorsanız Sherlock Holmes ve Doktor Watson’dan yardım ister. Bölgede, Baskerville ailesinin peşinde olduğu düşünülen korkunç bir köpek olduğunu öğrenirler. Acaba Charles Baskerville’in ölümünün bununla bir ilgisi olabilir midir?
Genç Klasikler Serisi’ndeki bu kitap, orijinal eserin bir uyarlamasıdır. Sade bir dille genç okuyucularımıza sunulan bu hikâye, okumayı daha keyifli hâle getiren renkli çizimlerle süslenmiştir
 

Sherlock Holmes / Baskervillerin Köpeği kitap özeti

Sherlock Holmes / Baskervillerin Köpeği pdf oku

Sherlock Holmes / Baskervillerin Köpeği Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu