Pdf Kitap

Şeytan Tüyü – Adil Yıldırım PDF indir

Şeytan Tüyü PDF Oku

Şeytan Tüyü – Adil Yıldırım, pdf kitap bölümümüzde 2020 senesinde kaleme alınan Şeytan Tüyü – Adil Yıldırım kitabını sizlerle paylaştık. Şeytan Tüyü – Adil Yıldırım kitabının detayları..

Şeytan Tüyü – Adil Yıldırım – Özeti

Şeytan Tüyü – Adil Yıldırım

Şeytan Tüyü PDF Oku

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2020
Eklenme: Ağustos 6th, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 184
Yazar: Adil Yıldırım
3.882

Kırk yaşlarında, burjuvanın aristokrat kanadında büyümüş, varlıklı, kibirli ve aslında kendisine aşık bir adam. Kendisi dışında kimseye saygısı ve sevgisi olmayan, ruhundaki iyilik kırıntılarını seneler önce kaybetmiş ve seks yaşamında kendini şiddetle ortaya koyan şeytani ruhuna aşık olan biri,

O, yoluna çıkan herkesi alt etmek için gözünü asla kırpmayacak ve bunu yapmak için elindeki tek koz yaşamı boyunca yakasını bırakmayan şeytan tüyü.

“Bugüne dek ne arkasında duramayacağım bir şey yaptım ne de yaptıktan sonra kendimi kandırmak için inançlarıma sarıldım.

Sadece yaptım, yaşadım ve hissettim. Başıma kötü olaylar geldiğinde ise bunları yaptıklarıma verilen birer ceza olarak görmedim; çünkü kendime bu kadar değer vermedim, Tanrı’nın tüm dünya çapında olup biten kötülüklerin yanında benim ufak günahlarımı cezalandıracak kadar bana önem verdiğini hiç aklımdan geçirmedim.

Kendimi ne kadar önemli birisi olarak görsem de gerçek patronun kim olduğunu gayet iyi biliyorum. Günah çıkartıp ağlayarak onun dikkatini çekmeye çalışacak kadar zayıf değilim…”

Şeytan Tüyü Romanı PDF Oku

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu