Çocuk Kitapları

Sevimli Orman Dostlarım Pdf indir

Sevimli Orman Dostlarım pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 16 sayfadan oluşan Sevimli Orman Dostlarım kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. tarafından kaleme alınan Sevimli Orman Dostlarım isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 10 x 10 cm ebatındadır. Sevimli Orman Dostlarım kitabını 9789752561656 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Sevimli Orman Dostlarım pdf oku indir.

Sevimli Orman Dostlarım pdf indir

Bebekler, dünyaya gözlerini açtıkleri ilk haftalardan ibu yana, hayvanları ne kadar sevdiklerini belli ederler. Çevrelerinde gördükleri hayvanları parmakla tasvir eder, hayvan fotoğraflarıni görünce heyecanlanır, hayvan seslerini taklit ederler.

Bebeğinizi kitaplarla tanıştırmanın en iyi yolu da, eline hayvanları tanıtan, resimli bir kitap vermektir. Dört kitaptan oluşan Hayvan Dostlarım serisi, bebeğinize yahut ufak çocuğunuza kitapları sevdirmek için uygun bir başlangıç olacak.

1) Sevimli Çiftlik Dostlarım: At inek, koyun ve keçi gibi 14 çiftlik hayvanını tanıtıyor.

2) Yumuşacık Kanatlı Dostlarım: Tavuk, kaz, güvercin, baykuş, martı, flamingo gibi 17 kuş yahut kümes hayvanını tanıtıyor.

3) Sevgili Orman Dostlarım: Kurt, tilki, ceylan, ayı ve kirpi gibi 17 orman hayvanını tanıtıyor.

4) Uzak Ülkelerden Hayvan Dostlarım: Aslan, kaplan, fil, zürefa, timsah ve penguen gibi uzak ülkelerde yaşayan 17 vahşi hayvanı tanıtıyor.

Hayvanları tanıtan bir çok kitap arasından Hayvan Dostlarım serisini seçmeniz için bir çok nedeniniz var:
• Kitapların karton sayfaları ve sağlam cildi, yırtılmaz yahut kopmaz.

• 18 karton sayfadan oluşan kitapların her sayfasında göz alıcı renkli bir hayvan resmi yer alıyor. Resimler, gerçekle birebir örtüşen, “reel resim” niteliğinde. Böylelikle bebeğiniz yahut çocuğunuz, hayvanları gerçek hayatta olduğu gibi tanıyor hem de usta bir ressamın sanatından istifade etmiş oluyor.

• Her resmin yanında, o hayvanı tanımlayan, basit bir cümle yer alıyor. Böylelikle, bebeğiniz resme bakarken siz de ona hayvanın adını ve en belirgin özelliğini söyleyen kısa cümleyi okursunuz.

• Serinin her kitabında, belli bir grup hayvan bir arada yer alıyor. Bebeğinize yahut çocuğunuza dört kitabı da okuduğunuzda, hayvanları yaşadıkları yere yahut en belirgin ayrıntı kısmına göre gruplamış olursunuz. Gruplamalar, bebeğinizin yahut çocuğunuzun zihinsel gelişimi için çok faydalıdır.

Sevimli Orman Dostlarım kitap özeti

Sevimli Orman Dostlarım pdf oku

Sevimli Orman Dostlarım Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu