Pdf Kitap

Sevgili Öğrencim Pdf indir

Sevgili Öğrencim pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 276 sayfadan oluşan Sevgili Öğrencim kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Raşit Emre tarafından kaleme alınan Sevgili Öğrencim isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13 x 19.5 cm ebatındadır. Sevgili Öğrencim kitabını 9786254204142 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Sevgili Öğrencim pdf oku indir.

Sevgili Öğrencim pdf indir

Okullar yüzlerce yıl sayısız öğrenci yetiştirdi. Zamanın gereksinimlerini karşılayacak ölçüde insanları şekillendirdi. Yaşadığımız yüzyılda çoğu zaman gelişen teknolojinin ve yeni beliren ihtiyaçların gerisinde kaldı.
Öğrenme süreci artık okul duvarlarının içine sığmayan, dinamik ve sürekli olarak değişen bir şekil kazandı. Şüpheye yer bırakmayacak biçimde her birey olabilecek olan en erken yaşta kritik davranışları kazanmalı ve hayata hazırlanmalıdır. Sistemin bize sunduklarından çok daha yükseksını, zamanın ruhunun bize sunduğu sayısız imkândan yararlanarak, en iyi biçimde yapmak zorundayız. Karşılaşacağımız en zorlu mücadele bizim için en iyi olanı seçmek olacaktır. İnsanoğlunun kıt kaynaklardan sonsuz bilgi deryasına uzanan macerasınde daha iyi bir geleceğin olabilecek olduğuna sonuna kadar inanmamız gerekiyor.

Sevgili Öğrencim kitap özeti

Sevgili Öğrencim pdf oku

Sevgili Öğrencim Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu