Çocuk Kitapları

Ses Delisi / Süper Çocuklar 2 Pdf indir

Ses Delisi / Süper Çocuklar 2 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 112 sayfadan oluşan Ses Delisi / Süper Çocuklar 2 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Aytül Akal tarafından kaleme alınan Ses Delisi / Süper Çocuklar 2 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Ses Delisi / Süper Çocuklar 2 kitabını 9786059604475 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ses Delisi / Süper Çocuklar 2 pdf oku indir.

Ses Delisi / Süper Çocuklar 2 pdf indir

İmmidaaat! Kurttarıın!! Canavar peşimde…
Karanlık… bodrum
Suda boğacak… geliyooooo…

 
İç kapağına titrek bir el yazısıyla yukarıdaki satırların karalandığı esrarengiz kitabın sırrı ne? Son satırın hemen yanında bulunan kırmızı leke de neyin nesi? Mete’nin sahafta bulduğu bu kitap nereden gelmiş olabilir? Kim, neden yardım istiyor? Bu bir oyun mu, yoksa birilerinin yaşamı gerçekten tehlikede mi?

“Süper Çocuklar” çiçeği burnunda bir macera ile geri dönüyor. Üstelik bu kez karşılarında mis kokulu bir bilmece var… Bu yeni serüvene Tuna’nın kabiliyeti damga vuruyor. Kimselerin duyamadığı sesleri işittiğini fark eden Tuna, sahafın gizlediği sırrı açığa çıkarıyor. Asya ‘Renk Delisi’ olarak anılmaya başlamışken Tuna da bir anda ‘Ses Delisi’ne dönüşüyor. Peki, Mete kendi kabiliyetini ne zaman keşfedecek acaba? Kim bilir, belki onda da müthiş bir dedektiflik kabiliyeti mevcuttur…

Hastane, postane, pastane… “Süper Çocuklar”ın kafası bir hayli karışık. Nefes nefese pedal çevirdikleri bu zorlu karşılaşmada hangi sokağa yöneleceklerine bir türlü karar veremiyorlar. Ahh, keşke Tuna sesleri biraz daha iyi algılayabilseydi! Macera macerayı kovalarken karşılarına çıkan kilitli bir kapının ardından sesler duyuluyor, girdikleri binanın bodrum katından sular artıyor ve kullandıkları bisikletler ortadan yok oluyor. Gizem doruk noktasına tırmanırken kapana sıkışan kahramanlarımızın imdadına dostları Melis yetişiyor. Burunlarına gelen o olağanüstü koku da ne? Hem de karınları zil çalarken… Sonuca bu kadar yaklaşmışken olacak şey değil… Durmak yok. “Süper Çocuklar” görev başına!
 
Ses Delisi, yüz binlerce çocuğa ulaşmayı başaran “Süper Gazeteciler” serisinin bi hayli beğeni alan yazarı Aytül Akal’dan duyular ve değişikliklar üzerine heyecan dolu bir serüven.  Yusuf Tansu Özel’in desenleriyle kitapseverlerin gözünde canlanan bu keyifli macera, Akal’ın 8-10 yaş grubundaki okurlar için kaleme aldığı çiçeği burnunda roman dizisi “Süper Çocuklar”ın da ikinci kitabı.

Ses Delisi / Süper Çocuklar 2 kitap özeti

Ses Delisi / Süper Çocuklar 2 pdf oku

Ses Delisi / Süper Çocuklar 2 Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu