Çocuk Kitapları

Sert Çocuklar (Onların Da Duyguları Var) Pdf indir

Sert Çocuklar (Onların Da Duyguları Var) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 32 sayfadan oluşan Sert Çocuklar (Onların Da Duyguları Var) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Keith Negley tarafından kaleme alınan Sert Çocuklar (Onların Da Duyguları Var) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 23 x 27 cm ebatındadır. Sert Çocuklar (Onların Da Duyguları Var) kitabını 9786052780428 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Sert Çocuklar (Onların Da Duyguları Var) pdf oku indir.

Sert Çocuklar (Onların Da Duyguları Var) pdf indir

Ninjalar, korsanlar, süper kahramanlar…
Hiçbir şey onları alt edemez gibi görünür,
Ama onların da duyguları var,
Tıpkı benim ve sizin gibi…
 
Kahraman olmanın, hep kazanmanın, hiç kaybetmemenin, hep çok ama çok kuvvetli olmanın yüceltildiği bir dünya çapında Keith Negley, süper kahramanların dahi kusursuz olmadıklarını, olmamalarının da gayet doğal olduğunu anlatıyor bu kitapta.
Şövalyelerin de arada bir üzülebileceğini biliyor musunuz? Ninjaların kimi zaman kalplerinin kırılabileceğini, korsanların gözyaşı dökebileceklerini? Ne kadar kuvvetli görünürlerse görünsünler sert çocukların da duyguları mevcuttur ve onların da yaşamları boyunca arada bir bir şeyler ters gidebilir.
 
Ödüllü yazar ve çizer Keith Negley’nin hem yazıp hem resimlediği, en az hikâyesi kadar müthiş illüstrasyonlarıyla da dikkat çeken Sert Çocuklar (Onların Da Duyguları Var), duygular ve onları saklamadan dışa vurmak üzerine bir hayli etkili bir kitap.
Çocuklarınızla birlikte okuyabileceğiniz bu hikâye, onlarla hayal kırıklığı, kaybetmek ve kusursuzluğun olanaksızlığı üzerine konuşmak için keyifli bir fırsat sunuyor.

Sert Çocuklar (Onların Da Duyguları Var) kitap özeti

Sert Çocuklar (Onların Da Duyguları Var) pdf oku

Sert Çocuklar (Onların Da Duyguları Var) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu