Edebiyat Kitapları

Seraph of the End / Kıyamet Meleği 21 Pdf indir

Seraph of the End / Kıyamet Meleği 21 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Seraph of the End / Kıyamet Meleği 21 kitabı 192 olarak çıkarılmıştır. Takaya Kagami tarafından kaleme alınan Seraph of the End / Kıyamet Meleği 21 isimli kitap 9786059479455 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Seraph of the End / Kıyamet Meleği 21 kitabını Seraph of the End 21 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Seraph of the End / Kıyamet Meleği 21 pdf oku indir.

Seraph of the End / Kıyamet Meleği 21 pdf indir

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne yol açtı. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan birisi olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı. Şimdi istediği tek bir şey var: Tüm vampirlerden intikamını almak.
Guren, Yuiçiro’yu esir alan bireyleri yakalar ama Yuiçiro’yu Hyakuya mensuplarının elinden kurtarmak için herhangi bir şey yapmaz. Birden Mahiru belirir ve Mikaela’ya saldırır! Bunun yanı sıra, Guren’in içindeki diğer bir iblis olan Noveya gelişmeleri izlemektedir. Bariz ihanetine rağmen Guren’e güvenmeye devam ediyor olsa da, acaba Yuiçiro Mikaela ile sonsuza dek sürecek bir kaçışı planlıyor olabilir mi?

Seraph of the End / Kıyamet Meleği 21 kitap özeti

Seraph of the End / Kıyamet Meleği 21 pdf oku

Seraph of the End / Kıyamet Meleği 21 Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu