Çocuk Kitapları

Sen Hiç Kebikeç Gördün Mü? Pdf indir

Sen Hiç Kebikeç Gördün Mü? pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Sen Hiç Kebikeç Gördün Mü? kitabı 112 olarak çıkarılmıştır. Melek Özlem Sezer tarafından kaleme alınan Sen Hiç Kebikeç Gördün Mü? isimli kitap 9789750733451 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Sen Hiç Kebikeç Gördün Mü? kitabını 08.11.2016 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Sen Hiç Kebikeç Gördün Mü? pdf oku indir.

Sen Hiç Kebikeç Gördün Mü? pdf indir

Kitapların koruyucusudur Kebikeç…
Ama gün gelir, onun da muzipliği tutar!
 
Karagöz küsmüştü Hacivat’a. Sevgili gölgesinin âşık olduğu Gölge Kız’ın peşinden gitmek istemişti de, “Yapma, etme,” demişti Hacı Cav Cav. Nerede bulacaklardı onca gölge arasında, gövdesinden bağımsız tek bir gölgeyi? Lakin, şimdi barışmak zorundalar. Çünkü yazarın başı dertte! Kitapların koruyucusu Kebikeç tutturdu, “Beni de yaz, beni de yaz!” diye. Böylelikle yeniden girdi meydana bizim Karagöz’le Hacivat, hem de Gölge Kız’la birlikte!
 
Masalları eleştirel bir bakışla yeniden kurgulayan yazar, şair, senarist Melek Özlem Sezer, “Karagöz ve Hacivat” dizisinin üçüncü kitabında kahramanlarımızı Kebikeç’in kitaplarla dolu âleminde, maceralarla dolu bir yolculuğa çıkarıyor!
 

Sen Hiç Kebikeç Gördün Mü? kitap özeti

Sen Hiç Kebikeç Gördün Mü? pdf oku

Sen Hiç Kebikeç Gördün Mü? Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu