Pdf Kitap

Selin, Ustaların Ustası Pdf indir

Selin, Ustaların Ustası pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 128 sayfadan oluşan Selin, Ustaların Ustası kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Doğan Gündüz tarafından kaleme alınan Selin, Ustaların Ustası isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve ebatındadır. Selin, Ustaların Ustası kitabını 9789750757068 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Selin, Ustaların Ustası pdf oku indir.

Selin, Ustaların Ustası pdf indir

Selin, Ustaların Ustası’yla yine aramızda. Selin kim mi? Hani şu meraklı hem çokbilmiş hem de muzip, arada bir gülüp eğlenen arada birse gözyaşlarını tutamayan, kimi zaman saf kimi zaman kurnaz sayılan, yaramaz olduğu kadar da tatlı, bıcırık bir kız. Bunları onu bilenler dile getiriyor. Selin, Püsküllü Bela kitabında da merak zilimize zır zır basıp, “Hınzırlıklarımla karşınızdayım,” demişti ya, Selin o işte!
 
Doğan Gündüz’ün duru, renkli, sürükleyici anlatımıyla edebiyat dostlarımızın arasına kattığı Selin, illüstratör Nuray Çiftçi’nin yalın ve kuvvetli çizgileri eşliğinde bu kez de Selin, Ustaların Ustası’ndan gülümsüyor hepimize

Selin, Ustaların Ustası kitap özeti

Selin, Ustaların Ustası pdf oku

Selin, Ustaların Ustası Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu