Pdf Kitap

Şeker Çocuklar Pdf indir

Şeker Çocuklar pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 112 sayfadan oluşan Şeker Çocuklar kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Şebnem Güneyman tarafından kaleme alınan Şeker Çocuklar isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Şeker Çocuklar kitabını 9789758915859 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Şeker Çocuklar pdf oku indir.

Şeker Çocuklar pdf indir

Şebnem Güneyman Şeker Çocuklar kitabında kendi yaşadıklarından yola çıkarak, diyabet hastalarına ışık olmaya çalışıyor. Diyabetin iyi tedavi edilirse bir yaşam şekili olduğunu, iyi bakılmadığı takdirde de kötü bir hastalık olabileceğini emsallariyle anlatıyor.

Bir gün hekiminiz size artık ufak kızınızın yaşamını sürdürebilmesi için ona günde 3-4 kez iğne yapmak zorunda olduğunuzu, bir daha hiçbir zaman şeker yedirmemeniz gerektiğini söylerse neler hissederdiniz? Ya da minicik bir çocuğun parmağını delerken gözünde biriken yaşları görünce hangi duygu yoğunluğu içinde olursunuz? Bir annenin çocuğunun koluna ilk iğneyi yaparken ellerinin nasıl titrediğini hiç gördünüz mü?
Şeker Çocuklar çok erken acıyı bal etme sanatının inceliklerini kavrarlar, yaşam onları çok hızlı olgunlaştırır, güzelliklerin anlamını ve yaşamın hassaslıklarını çok daha hızlı kavrarlar.
Prof. Dr. M. Temel Yılmaz

Şeker Çocuklar kitap özeti

Şeker Çocuklar pdf oku

Şeker Çocuklar Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu