Çocuk Kitapları

Sefiller Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

Sefiller Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 120 sayfadan oluşan Sefiller Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Victor Hugo tarafından kaleme alınan Sefiller Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Sefiller Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabını 9786254071782 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Sefiller Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku indir.

Sefiller Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir

Sefiller, edebiyat tarihinin en etkileyici romanlarından biridir. Haksız yere çok ağır bir cezaya çarptırılan bir kürek mahkumunun iyi bir insan olma yolculuğunu anlatır.
Sefiller bunun yanı sıra dönemin Fransası’na yapılmış etkileyici bir eleştiridir. Victor Hugo, yarattığı JanValjan kişiliğiyle; İki yüzlü insanlara, adaletsiz kanunlara, bireylerin mahkum edildiği kötü koşullara baş kaldırır. Ama bunu iyilikle yapar. Her insanın özünde iyi olduğunu düşünür. Tek yapılması gereken o iyiliği uyandırmak ve harekete geçirmektir.
JanValjan’ın öfkeli bir suçludan, herkese iyilik yapmaya çalışan bir insana dönüşmesini okurken siz de ona hak vereceksiniz.

Sefiller Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitap özeti

Sefiller Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku

Sefiller Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu