Çocuk Kitapları

Sayı Avcısı 2 Pdf indir

Sayı Avcısı 2 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Sayı Avcısı 2 kitabı 152 olarak çıkarılmıştır. Sibel Bayamlıoğlu tarafından kaleme alınan Sayı Avcısı 2 isimli kitap 9789754993769 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Sayı Avcısı 2 kitabını 01.01.2008 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Sayı Avcısı 2 pdf oku indir.

Sayı Avcısı 2 pdf indir

Sayı Avcısı, yeni eğitim programı ışığında “İlköğretim 2. sınıf matematik dersi kazanımları” göz önüne alınarak hazırlandı. Lakin kitabımız, çocuklarımızın bugüne değin görmeye alışık oldukları matematik kitaplarından bi hayli farklı.

İlk sayfadan ibu yana çocuklarımız kendilerini Masallar Ülkesi’nin içinde bulacaklar. Bazı zaman korsanların sakladıkları sayıları arayacak, arada bir büyücünün elinden prensesi kurtaracak şifreyi çözecekler. Aykırı uyaranların yoğun olarak kullanıldığı kitabın sayfaları arasında gezerken bolca masal okuyacak, işlemleri yaparken kendi kendileriyle yarışacaklar. Kendi kendilerini değerlendirme fırsatı bulacak eksik oldukları konuları görüp kendilerini geliştirecekler.

Sibel Bayamlıoğlu’nun ustaca kurguladığı, Mehmet Baltaoğlu’nun çizimleriyle, Nisa ve Saliha Eryurt’un fırçaları ile renklendirdiği bu proje bizi çok heyecanlandırdı. Çocuklarımızın da aynı heyecanı ve keyfi yaşaması dileğiyle..

Sayı Avcısı 2 kitap özeti

Sayı Avcısı 2 pdf oku

Sayı Avcısı 2 Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu