Bilgisayar Kitapları

Sayfa Tasarımı ve Gazeteler Filiz Tiryakioğlu Detay Yayıncılık Pdf indir

Sayfa Tasarımı ve Gazeteler Filiz Tiryakioğlu Detay Yayıncılık Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Sayfa Tasarımı ve Gazeteler Filiz Tiryakioğlu Detay Yayıncılık Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Detay Yayıncılık aracılığıyla çıkarılan Sayfa Tasarımı ve Gazeteler Filiz Tiryakioğlu Detay Yayıncılık Kitabı 103 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Sayfa Tasarımı ve Gazeteler Filiz Tiryakioğlu Detay Yayıncılık kitabı 16.00×24.00 cm‘dir. Nisan 2012 nolu ISBN numarasına sahip Sayfa Tasarımı ve Gazeteler Filiz Tiryakioğlu Detay Yayıncılık kitabının yazarı Filiz TiryakioğluSayfa Tasarımı ve Gazeteler Filiz Tiryakioğlu Detay Yayıncılık PDF indirebilirsiniz. 

Sayfa Tasarımı ve Gazeteler Filiz Tiryakioğlu Detay Yayıncılık Kitabı Pdf indir

Bu çalışma beş bölümden bir araya gelmektedir. Birinci bölümde sayfa tasarımı ile alakalı bilgiler, İkinci Bölüm’de yazıya ait bilgiler; harf, font, okunabilirlik ve okunaklılık vb. Üçüncü Bölüm’de renk bilgisi ve tasarım içinde renk kullanımı, Dördüncü Bölüm’de haber fotoğrafı ve sayfa tasarımı içindeki yeri, son bölümde de gazete tasarımı ile alakalı yapılan araştırmanın bulguları bulunmaktadır.

Etiketler: Sayfa Tasarımı ve Gazeteler Filiz Tiryakioğlu Detay Yayıncılık Pdf oku , Sayfa Tasarımı ve Gazeteler Filiz Tiryakioğlu Detay Yayıncılık Pdf kitap indir, Sayfa Tasarımı ve Gazeteler Filiz Tiryakioğlu Detay Yayıncılık pdf oku ücretsiz, Sayfa Tasarımı ve Gazeteler Filiz Tiryakioğlu Detay Yayıncılık kitap indir ücretsiz, Sayfa Tasarımı ve Gazeteler Filiz Tiryakioğlu Detay Yayıncılık pdf indir yandex, Sayfa Tasarımı ve Gazeteler Filiz Tiryakioğlu Detay Yayıncılık pdf oku özet, Sayfa Tasarımı ve Gazeteler Filiz Tiryakioğlu Detay Yayıncılık kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu