Çocuk Kitapları

Şarkını Denizlere Söyle Pdf indir

Şarkını Denizlere Söyle pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 192 sayfadan oluşan Şarkını Denizlere Söyle kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Sevim Ak tarafından kaleme alınan Şarkını Denizlere Söyle isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12.5 x 19.5 cm ebatındadır. Şarkını Denizlere Söyle kitabını 9789750706783 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Şarkını Denizlere Söyle pdf oku indir.

Şarkını Denizlere Söyle pdf indir

Çakıl taşlarında okyanusları, adaları, ada bireylerinı görür gibi oldu. Sudaki yol izlerinin öyküsünü yakında zamandan gözlemek istercesine avuçladı taşları. Avucunda, suyun altındaki pırıltılarını, canlılığı, en kötüsü öykülerini yitirmişlerdi. Yeşil renklisinin mor renkliyle hiçbir benzerliği yoktu. Sarısının da kestane renkliyle, damarlarını,yumuşaklıklarını, pütürlerini, kayganlıklarını tarttı. Benzersizdi her biri. Herkes gidişi belirsiz bir yolculuğa çıkmıştı. Tan’ın yoluyla çakıl taşlarının yolculuğu o an kesişmişlerdi. Nerede duracağı belirsiz, esrarlı yolculuğun parçası olmak, benzersiz hikâyeler yaşamak dünyayı enteresan ve saygı değer kılıyordu gözünde.

Turizm Meslek Lisesi öğrencisi Tan, yaz günlerini Abana’ da deniz kıyısındaki bir motelde çalışarak geçirir. Bir gece sahilde aşçı yamağı arkadaşına çocukluk günlerinin “Bu kadar da olmaz ki!” dedirten öyküsünü anlatırken belleğinden bir film şeridi gibi akar geçmişi. Sevilen yazarımız Sevim Ak’ın, Orta Anadolu’dan İstanbul’a uzanan, sürprizleriyle, iç içe geçen öyküleriyle, kesişen yaşamlarıyla hüznü olduğu kadar umudu da duyumsatan ilk gençlik romanı.

Şarkını Denizlere Söyle kitap özeti

Şarkını Denizlere Söyle pdf oku

Şarkını Denizlere Söyle Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu