Çocuk Kitapları

Saklı Miras Pdf indir

Saklı Miras pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Saklı Miras kitabı 180 olarak çıkarılmıştır. Christine Nöstlinger tarafından kaleme alınan Saklı Miras isimli kitap 9786054603312 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Saklı Miras kitabını 06.10.2012 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Saklı Miras pdf oku indir.

Saklı Miras pdf indir

Kitaplarında her zaman çocuğun tarafında olan ve gerçekliği çocuğun hayata olan berrak bakışıyla aktaran yazar, bunun haklı nedenini aile ve komşuluk ilişkilerinin de bulunduğu bir macerada bir kez daha ispatlıyor ve soruyor: Tıpkı Jakob’un yaptığı gibi, inanmak ve vazgeçmemek insanı başarıya götürebilir mi?

Meraklı bir çocuk olan Jakob’un komşusu Zwoch Ailesi’ne, uzak akrabalarından bir ev miras kalır. Hayli harap durumdaki evin onarımı epeyce masraflıdır. Zwoch’ların üç kızı da evin onarımının tamamlanmasını ve orada yaşamayı isterler. Jakob ise, yaşlı zengin akrabanın mirasının yalnızca bu evle sınırlı olmadığına inanır ve bir dedektif titizliğiyle ipucu kovalar?..

Saklı Miras kitap özeti

Saklı Miras pdf oku

Saklı Miras Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu