Çocuk Kitapları

Saklı Hazine / Orman Evindeki Sırlar Pdf indir

Saklı Hazine / Orman Evindeki Sırlar pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 104 sayfadan oluşan Saklı Hazine / Orman Evindeki Sırlar kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Almila Aydın tarafından kaleme alınan Saklı Hazine / Orman Evindeki Sırlar isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Saklı Hazine / Orman Evindeki Sırlar kitabını 9789752115866 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Saklı Hazine / Orman Evindeki Sırlar pdf oku indir.

Saklı Hazine / Orman Evindeki Sırlar pdf indir

Orman evine doğru yol alırken, Şans’ın içi içine sığmıyordu. Köpeği Pufi ve arkadaşı Batı’yla birlikte keyifli günler geçireceğini hayal ediyordu.
Oysa Şans’ın tavan arasında bulduğu kroki, geceleri ormandan gelen sesler ve Pufi’nin ortadan kaybolması, çocukları nefes nefese bir maceranın içine çekmekte gecikmedi.
Artık yalnızca Pufi’yi aramıyorlar, madende karşı karşıya geldikları adamların neyin peşinde olduğunu da bulmak istiyorlardı. Korkunç fırtınada Fener’e ulaşmaya çalışırken, kendilerini ne tür bir tehlikeye attıklarının farkında bile değillerdi.

Saklı Hazine / Orman Evindeki Sırlar kitap özeti

Saklı Hazine / Orman Evindeki Sırlar pdf oku

Saklı Hazine / Orman Evindeki Sırlar Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu