Çocuk Kitapları

Şahmeran’ın Dönüşü Pdf indir

Şahmeran’ın Dönüşü pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 148 sayfadan oluşan Şahmeran’ın Dönüşü kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Hurihan Yıldırım Kurtaran tarafından kaleme alınan Şahmeran’ın Dönüşü isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Şahmeran’ın Dönüşü kitabını 9786050968491 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Şahmeran’ın Dönüşü pdf oku indir.

Şahmeran’ın Dönüşü pdf indir

Serinin ilk kitabı olan Şahmeran’ın Sırları romanının dört kafadarı Rana, Defne, Cesur ve Özgür büyüdüler. Hatırlasalar da hatırlamasalar da çocukluklarında yaşadıkları o olağanüstü macerada Şahmeran’ın kızına verdikleri sözü tuttular.
Ta ki bugüne dek… Gazeteci Rana’nın önüne gelen bir haber dosyası, dört kafadar ile Şahmeran’ın kızının yollarını bir kez daha kesiştirecek. Çocukluklarında olduğu gibi bir kez daha Tarsus’ta buluşan Rana, Defne, Cesur ve Özgür çiçeği burnunda ve unutulmaz bir maceranın eşiğindeler. Bu kez zorlu bir seçim onları bekliyor.
 
Rana, verdiği sözü tutmanın bir yolunu bulabilecek mi? Yoksa yılanların kraliçesinin sırları gün yüzüne mi çıkacak? Şahmeran’ın Dönüşü sizi çiçeği burnunda bir maceraveyavet ediyor.

Şahmeran’ın Dönüşü kitap özeti

Şahmeran’ın Dönüşü pdf oku

Şahmeran’ın Dönüşü Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu