Edebiyat Kitapları

Sahipsizler Pdf indir

Sahipsizler pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Sahipsizler kitabı 384 olarak çıkarılmıştır. Hana Tooke tarafından kaleme alınan Sahipsizler isimli kitap 9786050843712 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Sahipsizler kitabını 11.01.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Sahipsizler pdf oku indir.

Sahipsizler pdf indir

Elinora Gassbeek’in Küçük Lale Yetimhanesi’nin müdiresi olduğu bunca yılda, Bebek Terk Etme Kuralları bir kez olsun çiğnenmedi. Ta ki, 1886 sonbaharında beş bebek akıl almaz koşullarda tek edilinceye kadar: biri teneke alet kutusunda, biri kömür kovasında, biri piknik sepetinde, biri buğday çuvalında ve sonuncusu tabut şeklindeki bir sepette.
 
Bu bebekler Lotta, Egg, Fenna, Sem ve Milou’ydu. Acımasız müdire, çocuklara ‘Sahipsizler’ diye hitap ediyor fakat bu kabiliyetli en iyi arkadaşlar grubu, farklı olmanın onları özel kılan ve bir arada tutan şey olduğunu biliyor. Gizemli bir beyefendi, onları sahiplenmeye çalıştığında, çocuklar Amsterdam’ın donmuş kanallarında gözüpek bir maceraya atılırlar. Korsan gemileri, saatçiler, zalim kötü adamlar ve kuklalarla dolu bu kaçış hikâyesinde onları eve götürecek şey yalnızca bir ipucu kırıntısı…

Sahipsizler kitap özeti

Sahipsizler pdf oku

Sahipsizler Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu