Pdf Kitap

Sağlık Olsun / Maksat İyilik Yayılsın Pdf indir

Sağlık Olsun / Maksat İyilik Yayılsın pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 152 sayfadan oluşan Sağlık Olsun / Maksat İyilik Yayılsın kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Uğur Taslak tarafından kaleme alınan Sağlık Olsun / Maksat İyilik Yayılsın isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Sağlık Olsun / Maksat İyilik Yayılsın kitabını 9786258424461 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Sağlık Olsun / Maksat İyilik Yayılsın pdf oku indir.

Sağlık Olsun / Maksat İyilik Yayılsın pdf indir

İYİ YAŞAM TAVSİYELERİ
İş insanı Uğur Taslak’ın, “maksat iyilik olsun” diye çıktığı yolda kendi farkındalığını yarattığı ve pandemi sürecinin öğrettiği ‘her şeyin başı sağlık’ bilinciyle kaleme aldığı “SAĞLIK OLSUN” okuyucuya bir kitaptan öte, yaşanmışlıklardan damıtılmış bir deneyim sunuyor.
Yaşadığı farkındalıkla yaşamında bir çok şeyi olumlu anlamda değiştiren, insanın isterse başaramayacağı hiçbir şey olmadığını yaşayarak öğrenen iş insanı ve yazar Uğur Taslak; dileyen herkesin yaşamına dokunabilmek, motive etmek, ilham vermek, daha da mühimsi iyiliği yayabilmek için tüm hayat tecrübelerini “SAĞLIK OLSUN”da sizlerle buluşturuyor.
Uğur Taslak “HAYAT BİR TERCİHTİR” diyerek ve en mühimsi işin uzman kişilerına da danışarak olumsuz giden her şeyin yerine; doğru beslenmeyi, doğru spor yapmayı, doğru çalışmayı ve doğru hayat düzenini, sade ama kaliteli yaşam şeklini koyuyor.
 
Sağlıklı bir yaşam mı? Evet!
Doğru beslenmek mi? Evet!
Sigarayı bırakmak mı? Evet! 
Fit bir vücut mu? Evet!
Kaliteli yaşamak mı? Evet! 
Daha iyi bir uyku düzeni mi? Evet! 
Daha verimli bir çalışma yaşamı mı? Evet! 
 
Taslak, “Ben bunların hepsini yaptım, oldu. Siz de uygulayabilirsiniz” diyor ve bu eşsiz deneyimi açık yüreklilikle bizlerle paylaşıyor. Bunun yanında “sağlıklı ve mutlu yaşam yolunda” dokunabildiği herkese maya olmayı amaçlıyor.
İş yaşamında “İYİLİK” kavramının çok mühim olduğunu vurgulayan yazar, iyiliği kıymetli bir iş yapma şekli olarak anlatıyor ve kitabındaki söylemlerini bu kavram üzerinden kurguluyor.
Kısa olaraksı siz kıymetli okur, bu kitapta “anlatan” değil, “yapan” bir yazarla tanışacak ve onun yol arkadaşlığında yaşamınıza pozitif katkı sağlayacak bir yolculuğa çıkacaksınız.

Sağlık Olsun / Maksat İyilik Yayılsın kitap özeti

Sağlık Olsun / Maksat İyilik Yayılsın pdf oku

Sağlık Olsun / Maksat İyilik Yayılsın Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu