Akademik Kitaplar

Sağlık Kurumları Yönetiminde Örgütsel Davranış Konuları Pdf indir

Sağlık Kurumları Yönetiminde Örgütsel Davranış Konuları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Sağlık Kurumları Yönetiminde Örgütsel Davranış Konuları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nobel Akademik Yayıncılık aracılığıyla çıkarılan Sağlık Kurumları Yönetiminde Örgütsel Davranış Konuları Kitabı 294 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Sağlık Kurumları Yönetiminde Örgütsel Davranış Konuları kitabı 16.00×23.50 cm‘dir. Ekim 2019 nolu ISBN numarasına sahip Sağlık Kurumları Yönetiminde Örgütsel Davranış Konuları kitabının yazarı Dilaver TengilimoğluSağlık Kurumları Yönetiminde Örgütsel Davranış Konuları PDF indirebilirsiniz. 

Sağlık Kurumları Yönetiminde Örgütsel Davranış Konuları Kitabı Pdf indir

Örgütsel davranış, örgütlerde insan davranışının bilinmesi, öngörülmesi ve yönetimi olarak tanımlanabilir. Örgütsel davranış; birey, grup, örgüt ve çevre değişkenlerini ve bu değişkenlerin birbirleri ile etkileşimini inceleyen geniş bir çalışma alanını kapsar ve çalışanlar örgütü etkiledikleri gibi örgütlerinden de etkilendikleri temel yaklaşımını benimser. Sağlık kurumlarında çalışanların örgütsel davranışları bu kurumların işleyişini, performansını, hizmet alanların sağlık düzeylerini, tatminiyet durumlarını ve sonuçta toplumun sağlık statüsünü etkiler. Bu nedenle örgütsel davranış konularının, sağlık kurumları özelinde incelenmesi bir gerekliliktir. Kitap, bu gerekliliğin karşılanması adına örgütsel davranışı sağlık kurumları yönetimi yönünden ele alan ülkemizdeki ilk eserlerden biridir.

Sağlık Kurumları Yönetiminde Örgütsel Davranış Konuları kitabı, sağlık yönetimi bölümü öğrencilerine olduğu kadar sağlık yönetimi konularının müfredatlarında bulunduğu diğer alanlardaki öğrencilere, sağlık sektöründe çalışanlara ve özellikle sağlık kurumlarında yönetim konusuna ilgi duyanlara yararlı olacaktır.

Etiketler: Sağlık Kurumları Yönetiminde Örgütsel Davranış Konuları Pdf oku , Sağlık Kurumları Yönetiminde Örgütsel Davranış Konuları Pdf kitap indir, Sağlık Kurumları Yönetiminde Örgütsel Davranış Konuları pdf oku ücretsiz, Sağlık Kurumları Yönetiminde Örgütsel Davranış Konuları kitap indir ücretsiz, Sağlık Kurumları Yönetiminde Örgütsel Davranış Konuları pdf indir yandex, Sağlık Kurumları Yönetiminde Örgütsel Davranış Konuları pdf oku özet, Sağlık Kurumları Yönetiminde Örgütsel Davranış Konuları kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu