Edebiyat Kitapları

Şafakparesi Pdf indir

Şafakparesi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Şafakparesi kitabı 256 olarak çıkarılmıştır. Brandon Sanderson tarafından kaleme alınan Şafakparesi isimli kitap 9786257586009 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Şafakparesi kitabını 29.06.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Şafakparesi pdf oku indir.

Şafakparesi pdf indir

New York Times Çok Satanlar Listesi’nin gediklisi Brandon Sanderson’dan!
 
Mürettebatı olmayan bir hayalet geminin keşfedilmesiyle gözler fırtınaların koruması altındaki Akinah’ya çevrilir. Adanın düşman eline geçmediğinden emin olmak isteyen Navani Kholin, Akinah’ya bir keşif ekibi göndermek zorundadır. Fırtınaya yakın uçan Parlayan Şövalyeler, fırtına ışıklarının bir anda tükendiğini görürler… Akinah’ya ulaşmanın yegâne yolu denizden gitmektir.
 
Rysn Ftori bacaklarını kullanma yetisini kaybetmiş fakat bir zamanlar soyu tükendiği düşünülen bir larkinin dostluğunu kazanmış bir gemi sahibidir. Son zamanlarda larkin hastalanmıştır ve iyileşmesini sağlayacak yegâne şeyin türün anavatanı Akinah’da olması olabilecekdir. Bu koşullar altında, Rysn Navani’nin teklifini kabul edip o güne kadar kimsenin canlı dönemediği fırtınaya doğru yelken açmaya karar verir.
 
Rysn ve ekibi, saklı ada şehrinin sırrıni şehrin kadim muhafızlarının gazabı üzerlerine çökmeden önce gün yüzüne çıkarmak zorunda. Roshar ve tüm Kozmer’in kaderi buna bağlı olabilir!
 
Şafakparesi, her sayfası heyecanla dolu bir Fırtınaışığı Arşivi romanı…

Şafakparesi kitap özeti

Şafakparesi pdf oku

Şafakparesi Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu