Çocuk Kitapları

Şafak Katilleri Pdf indir

Şafak Katilleri pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Şafak Katilleri kitabı 184 olarak çıkarılmıştır. Darren Shan tarafından kaleme alınan Şafak Katilleri isimli kitap 9789944695800 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Şafak Katilleri kitabını 15.03.2012 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Şafak Katilleri pdf oku indir.

Şafak Katilleri pdf indir

Vampirler diyarındaki nefes kesici macera tüm hızıyla devam ediyor!

Korku ve vampir edebiyatının çağdaş ustası Darren Shan’ın, ‘Saga’ olarak adlandırdığı on iki kitaplık vampir serisinin sabırsızlıkla beklenen dokuzuncu kitabı Şafak Katilleri raflardaki yerini aldı. Yazarın müdavimlerini kalbinden vuracak heyecan dolu bir maceraya hazır olun!

Darren Shan sıradan bir öğrenciydi. Ta ki yakın arkadaşı Steve’le birlikte Ucubeler Sirki’ne gitmek için bilet alana kadar. Sirkte bir vampirle karşı karşıya geldiklarında hayatları sonsuza dek değişti. Ve Darren, gecenin çocuğu olarak yeniden dünyaya geldi… Serinin ilk altı kitabı, Vampir Prensi’ne dönüşene dek Darren’ın yaşamından kesitler sunarken, geriye kalan kitaplar ise bir prens olarak Darren’ın hayatla ve Vampanez Lordu’yla amansız mücadelesini anlatıyor. Serinin bu kitabında, Vampanezler, galeyana gelmiş halk ve polis tarafından aranan Darren Shan, herkesin bir numaralı düşmanı haline geliyor. Vampirler, acımasız düşmanlarıyla yüz yüze kalıyor. Yoksa bu ölümcül gece Darren ve dostlarının sonu mu olacak?..

Şafak Katilleri, Darren Shan’ın tanınmış ‘Saga’ serisindeki üç kitaplık vampir savaşı macerasın son kitabı. Yer yerinden oynuyor! Yoksa avcılar av mı oluyor?.. Kaçacak yer yok. Tek bir hedef var: ‘şafak’tan sağ salim kurtulmak!..

Efsane sonsuza dek yaşayacak!..

Şafak Katilleri kitap özeti

Şafak Katilleri pdf oku

Şafak Katilleri Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu