Pdf Kitap

Ruhumun İlacı Oruç Pdf indir

Ruhumun İlacı Oruç pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 48 sayfadan oluşan Ruhumun İlacı Oruç kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Kübra Hülya Arıcı Sorrentino tarafından kaleme alınan Ruhumun İlacı Oruç isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Ruhumun İlacı Oruç kitabını 9786258456820 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ruhumun İlacı Oruç pdf oku indir.

Ruhumun İlacı Oruç pdf indir

Bu kitap, duygusal öğrenme çağındaki çocukların gelişim düzeyleri göz önünde bulundurularak ve çocukların temel dinî bilgileri basit bir şekilde ve beğenerek öğrenmelerine yardımcı olmak maksadıyla hazırlanmıştır. Çocuklara bu sürede öğretebileceğimiz temel dinî bilgiler, onların günlük yaşamda yaşadıkları olaylar ve hikâyeler ile desteklenmiştir.
“Ruhumun İlacı” serisinin üçüncü kitabında, nefsimizi terbiye eden ve irademizi güçlendiren bir ibadet olan oruç konusu işlenmiştir. Oruç ve Ramazan ayı ile ilgili çeşitli bilgilerin aktarıldığı, keyifli sorularla öğrenmelerin pekiştirildiği ve konunun hikâyelerle desteklendiği “Ruhumun İlacı Oruç”u keyifle okumanızı bekliyoruz.

Ruhumun İlacı Oruç kitap özeti

Ruhumun İlacı Oruç pdf oku

Ruhumun İlacı Oruç Pdf indir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu