Pdf Kitap

Ruhumun İlacı Kelime-i Şahadet Pdf indir

Ruhumun İlacı Kelime-i Şahadet pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 48 sayfadan oluşan Ruhumun İlacı Kelime-i Şahadet kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Kübra Hülya Arıcı Sorrentino tarafından kaleme alınan Ruhumun İlacı Kelime-i Şahadet isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Ruhumun İlacı Kelime-i Şahadet kitabını 9786258456806 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ruhumun İlacı Kelime-i Şahadet pdf oku indir.

Ruhumun İlacı Kelime-i Şahadet pdf indir

Bu kitap, duygusal öğrenme çağındaki çocukların gelişim düzeyleri göz önünde bulundurularak ve çocukların temel dinî bilgileri basit bir şekilde ve beğenerek öğrenmelerine yardımcı olmak maksadıyla hazırlanmıştır. Çocuklara bu sürede öğretebileceğimiz temel dinî bilgiler, onların günlük yaşamda yaşadıkları olaylar ve hikâyeler ile desteklenmiştir.
“Ruhumun İlacı” serisinin ilk kitabında, Allah’a ve Peygamberimize iman konusuna değinilmiştir. Kelime-i şehâdetin anlamı ve hikmetlerinin anlatıldığı “Ruhumun İlacı Kelime-i Şehâdet”, çocuklarınızın elinden bırakmak istemeyeceği başucu kitabı olacaktır.

Ruhumun İlacı Kelime-i Şahadet kitap özeti

Ruhumun İlacı Kelime-i Şahadet pdf oku

Ruhumun İlacı Kelime-i Şahadet Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu