Çocuk Kitapları

Rose-Lou: Hiç Yoktan İyidir Pdf indir

Rose-Lou: Hiç Yoktan İyidir pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde Rose-Lou: TROP sayfadan oluşan Rose-Lou: Hiç Yoktan İyidir kitabı 9786051920566 olarak çıkarılmıştır. Pakita tarafından kaleme alınan Rose-Lou: Hiç Yoktan İyidir isimli kitap 14.04.2017 dilinde ve 80 ebatındadır. Rose-Lou: Hiç Yoktan İyidir kitabını Laurent Audoin numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Rose-Lou: Hiç Yoktan İyidir pdf oku indir.

Rose-Lou: Hiç Yoktan İyidir pdf indir

Çılgın bir kız çocuğu olan Rose-Lou’nun günlüklerinden oluşan dizinin Herkes Yanılabilir, Ben Bile; Tüm Kalbimle Sevdiğim Üvey Kardeşim; Hiç Yoktan İyidir ve Rüküş de Olsam Güzelim kitapları hep kitap aracılığıyla çocuk okurlara ulaşıyor. Pakita’nın yazdığı, Laurent Audouin’in resimlediği Rose-Lou dizisi, her kitabında birbirinden keyifli maceralar vaat ediyor.
 
Rose-Lou, anne babası ve ikiz kardeşleriyle sirke gider. Gösteriyi izlemek için oturdukları yerden Rose-Lou’nun gözüne bir şey takılır ve Rose-Lou bunun peşinden gitmeye kararlıdır. Minik kahramanımız dizinin bu kitabında bir palyaçoya ve ipekmaymunlarına yardım etmeye çalışırken işleri nasıl karıştırdığını anlatıyor.
 

Rose-Lou: Hiç Yoktan İyidir kitap özeti

Rose-Lou: Hiç Yoktan İyidir pdf oku

Rose-Lou: Hiç Yoktan İyidir Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu