Çocuk Kitapları

Robinson Crusoe’un İzinde / Nobinson’un Maceraları 1 Pdf indir

Robinson Crusoe’un İzinde / Nobinson’un Maceraları 1 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 160 sayfadan oluşan Robinson Crusoe’un İzinde / Nobinson’un Maceraları 1 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Sanjoon Park Kyungsoo Park tarafından kaleme alınan Robinson Crusoe’un İzinde / Nobinson’un Maceraları 1 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Robinson Crusoe’un İzinde / Nobinson’un Maceraları 1 kitabını 9786053498957 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Robinson Crusoe’un İzinde / Nobinson’un Maceraları 1 pdf oku indir.

Robinson Crusoe’un İzinde / Nobinson’un Maceraları 1 pdf indir

Nobinson, sürekli olarak uçak kazası geçirip kurtulan, her kurtuluşun onu bambaşka maceralara sürüklediği Koreli bir gençtir. Nobinson’un şapşal bir görüntüsü mevcuttur. Bu nedenle gittiği yerlerde ciddiye alınmaz ama o bulmacalara, sorulara bulduğu akılcı çözümlerle herkesi yanıltır. Nobinson, tıpkı Robinson Crusoe gibi ıssız bir adaya düşer, Amazon Ormanlarını kurtarmaya çalışır, Ay’a kaçırılır… Tüm bu heyecanlı kurguya bilimsel bilgiler de eşlik eder. Hem eğlendiren hem bilgi veren bu seri, öğrenmeye meraklı çocukları bekliyor.
 
Nobinson uçak kazası sonucu ıssız bir adaya düşer. Issız bir adada tek başına olmak, anket yanıtlamak kadar kolay olmaz tabi ki. İçecek su bulmak, barınacak yer yapmak, ateş yakmak… Nobinson, detaylarını ve doğayı tercih ederek tüm bu temel gereksinimlerini karşılamaya çalışır. Issız bir ada ve bilim uzak görünüyor gibi gelebilir fakat doğaya biraz daha yakında zamandan bakınca her şey bilgiyle kullanılabilir hâle gelir. Nobinson da öyle yapar ve daha neler neler…

Robinson Crusoe’un İzinde / Nobinson’un Maceraları 1 kitap özeti

Robinson Crusoe’un İzinde / Nobinson’un Maceraları 1 pdf oku

Robinson Crusoe’un İzinde / Nobinson’un Maceraları 1 Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu