Çocuk Kitapları

Robinson Crusoe (Türkçe) Daniel Defoe Sis Yayıncılık Pdf indir

Robinson Crusoe (Türkçe) Daniel Defoe Sis Yayıncılık Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Robinson Crusoe (Türkçe) Daniel Defoe Sis Yayıncılık Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Sis Yayıncılık aracılığıyla çıkarılan Robinson Crusoe (Türkçe) Daniel Defoe Sis Yayıncılık Kitabı 558 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Robinson Crusoe (Türkçe) Daniel Defoe Sis Yayıncılık kitabı 13.50×21.00 cm‘dir. Eylül 2014 nolu ISBN numarasına sahip Robinson Crusoe (Türkçe) Daniel Defoe Sis Yayıncılık kitabının yazarı Daniel DefoeRobinson Crusoe (Türkçe) Daniel Defoe Sis Yayıncılık PDF indirebilirsiniz. 

Robinson Crusoe (Türkçe) Daniel Defoe Sis Yayıncılık Kitabı Pdf indir

Robinson Crusoe, orta halli bir İngiliz ailenin çocuğuydu. Babası onun iyi bir iş tutup mülayim bir hayat sürmesini arzuluyordu fakat Robinson’un maceraperest ruhu denizlere açılıp, yeni yerler görmek ve serüvenci bir hayat sürmek için öylesine can atıyordu ki, en sonunda evinde daha fazla kalamayacağını anladı.
Robinson Crusoe, Defoe’nun altmış yaşında kaleme aldığı ilk romanıdır. Çok kuvvetli bir hayal gücünün ürünü olan roman, Robinson’un gemiyle seyahatlerini, bir adada mahsur kalışını ve adada kendisine yarattığı yeni dünyayı anlatır.
Daniel Defoe, Robinson Crusoe’yi yazdığı zamanda yayınevleri eserin okuyucu bulamayacağını düşünerek basmak istemez fakat roman yayınlanır yayınlanmaz çok popüler olur. Bu popülerliğini şimdilerde de sürdüren Robinson Crusoe hala en fazla okunan eserlerden biridir.

Etiketler: Robinson Crusoe (Türkçe) Daniel Defoe Sis Yayıncılık Pdf oku , Robinson Crusoe (Türkçe) Daniel Defoe Sis Yayıncılık Pdf kitap indir, Robinson Crusoe (Türkçe) Daniel Defoe Sis Yayıncılık pdf oku ücretsiz, Robinson Crusoe (Türkçe) Daniel Defoe Sis Yayıncılık kitap indir ücretsiz, Robinson Crusoe (Türkçe) Daniel Defoe Sis Yayıncılık pdf indir yandex, Robinson Crusoe (Türkçe) Daniel Defoe Sis Yayıncılık pdf oku özet, Robinson Crusoe (Türkçe) Daniel Defoe Sis Yayıncılık kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu