Çocuk Kitapları

Rikki’nin Doğum Günü Pdf indir

Rikki’nin Doğum Günü pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786051920962 sayfadan oluşan Rikki’nin Doğum Günü kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Guido Van Genetchen tarafından kaleme alınan Rikki’nin Doğum Günü isimli kitap Rikki is Jarig dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Rikki’nin Doğum Günü kitabını 11.08.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Rikki’nin Doğum Günü pdf oku indir.

Rikki’nin Doğum Günü pdf indir

Guido Van Genechten’ın yazıp resimlediği, on sekizden fazla dile çevrilen Rikki dizisi okul öncesi zamandaki çocuklara hitap ediyor.
 
Rikki diğerlerinden değişik bir tavşandır. Rikki’nin bir kulağı aşağıya sarktığı için dostları onunla alay eder. Farklı olmakla baş etmeyi öğrenmek bir çocuk için pek kolay değildir. Rikki, kendini eğlendirerek bu sorunun üstesinden gelebileceğini keşfettiğindeyse her şey onun için daha kolay olur.
 
Rikki’nin Doğum Günü
 
Bugün çok özel bir gün: Rikki’nin doğum günü! Rikki erkenden kalkıp annesiyle birlikte doğum günü için hazırlık yapıyor. Acaba Rikki’yi doğum gününde hangi sürprizler bekliyor?

Rikki’nin Doğum Günü kitap özeti

Rikki’nin Doğum Günü pdf oku

Rikki’nin Doğum Günü Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu