Çocuk Kitapları

Resulullah (Sav)’ın Etrafındaki Çocuk Sahabiler Pdf indir

Resulullah (Sav)’ın Etrafındaki Çocuk Sahabiler pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 392 sayfadan oluşan Resulullah (Sav)’ın Etrafındaki Çocuk Sahabiler kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Abdulhamid Sayyadi tarafından kaleme alınan Resulullah (Sav)’ın Etrafındaki Çocuk Sahabiler isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Resulullah (Sav)’ın Etrafındaki Çocuk Sahabiler kitabını 9786057577627 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Resulullah (Sav)’ın Etrafındaki Çocuk Sahabiler pdf oku indir.

Resulullah (Sav)’ın Etrafındaki Çocuk Sahabiler pdf indir

Allah Teala, Son Peygamber olarak Hz. Muhammed sav’i seçti. Onun için Ashabı için temiz bir nesil yarattı. Onlara, en hayırlı Peygamberlerle en hayırlı zamanla ve en hayırlı ana babalarla ikramda bulundu.
 
Bu çalışmamla onlara ışık tutmayı istedim. Onlar, Efendimizin devrinde çocuktular, fakat bize göre adamdılar ve Müslümanların önderlerdirler. Peygamber sav‘in davetini kendisinden sonra nakledenler onlardır. Onun davetine kendilerini bütünüyle verdiler ve bunun neticesi olarak yüce Allah onların ömürlerine bereket verdi.

Resulullah (Sav)’ın Etrafındaki Çocuk Sahabiler kitap özeti

Resulullah (Sav)’ın Etrafındaki Çocuk Sahabiler pdf oku

Resulullah (Sav)’ın Etrafındaki Çocuk Sahabiler Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu